Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tényleg hazudnom kéne a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg hazudnom kéne a férfiaknak, hogy ne nézzenek le?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre, hogy ha egy nő megmondja őszintén, hogy benne lenne szexkapcsolatban és csak szexre vágyik, nem párkapcsolat a cél, akkor az ilyen nőket a férfiak lenézik, értéktelennek tartják, de persze belemennek a dugásba, csak a nő megszűnik a szemükben nőnek/embernek lenni. Ez persze a viselkedésükön is meglátszik, nem tisztelettudóak, nem viselkednek normálisan, nem figyelmesek, az ágyban is önzőek stb

Szóval ezek alapján arra jutottam, hogy talán azt kéne hazudnom, hogy komolyat akarok, aztán váratni a pasit mondjuk legalább 5-6 randiig és utána szexelni. És akkor ilyenkor ugye megbecsülnek, nem néznek ringyónak és figyelmesebbek az ágyban is, igyekeznek.

Na de komolyan erre van szükség? Ettől leszek értékesebb? Utálok hazudni meg manipulálni embereket, nem vagyok ilyen. Viszont az jobban fáj, ha egy értéktelen ribizlinek tartanak, akivel nem kell rendesnek lenni se, mert hát csak szexre van..

Úgy érzem nincs más választásom, meg kell játszam magam, de nem bírom rávenni magamat, annyira nehéz. Tudok türelmes lenni, kivárni a több randit a szexig, azzal nem lenne baj hogy nem azonnal csapunk bele. Inkább lelkileg rossz érzés hazudni, meg megterhel a színészkedés. Tudom a férfiak többségének ez mindennapos és sosincs lelkiismeret-furdalásuk emiatt, de nekem valahogy annyira rossz érzés megvezetni valakit.

Nők tudnának tanácsot adni ebben, hogy hogyan tudnám kezelni ezt?

Férfiak is írhatnak esetleg, hogy nekik mi az, amit elvárnának egy nőtől, hogy normálisan tudjanak hozzáállni? Milyen tulajdonságokat/viseljedést akartok látni ehhez?


2021. okt. 17. 16:43
1 2 3 4 5 6
 1/58 anonim ***** válasza:
50%
Ha későbbiekben ehhez hasonló burkoltan nőgyűlölő kérdést szeretnél kiírni,akkor kérlek inkább hanyagold.
2021. okt. 17. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/58 anonim ***** válasza:
96%
Ha csak szexkapcsolat, nem tök mindegy minek gondol? N
2021. okt. 17. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/58 A kérdező kommentje:

#1: miféle nőgyülöletről beszélsz? Egy rossz szót se mondtam a nőkről..

#2: lehet téged nem zavar, ha olyannal dugsz, aki nem tisztel és lenéz, de akkor nem is tudod milyen az igazán jó szex..

2021. okt. 17. 16:50
 4/58 anonim ***** válasza:
84%
Ha csak szexet akarsz egy pasitól akkor ne várd el h annyira nagyon tisztelni fog téged mint azt aki kapcsolatot is szeretne tőle. Mert akk az van a fejében h "ok őt csak meg kell húznom arra vágyik,de kell keresnem egy normálisabb nőt kapcsolatra" Nem kell megjátszanod magad,szimplán olyan pasit kell kifognod aki ugyan azt akarja csak tőled.
2021. okt. 17. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/58 anonim ***** válasza:
95%
Fura ez. Én direkt kedves, előzékeny voltam egy nővel, aki teljesítette a kérésemet és semmi más nem volt vele. Úgy gondoltam, megérdemli.
2021. okt. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/58 anonim ***** válasza:
96%
Pasija válogatja! Normális pasi szexkapcsolatban is ember számba vesz!
2021. okt. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/58 anonim ***** válasza:
95%
Talán próbálkozzál idősebb, tapasztaltabb pasikkal!
2021. okt. 17. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/58 anonim ***** válasza:
85%

Ha abból indulok ki,hogy a férfiak nagy része,tisztelet a kivételnek. Nem tisztelik magát a nőt. Rosszabb esetben eltárgyiasítják. Lásd csak szex re kell. A mai világban egyre ritkáb az,amikor természetes egy kapcsolatban az egyenjogúság. Ami ugye alapvető,és természetes dolognak kellene hogy legyen.

A te helyzetedben kérdező. Saját magad skatulyázod be magad egy szexuális tárgy nak.Ergo egy szexuális tárgy nem sok tiszteletet érdemel ezeknek a férfiak nak a szemében akiket említesz. Van hogy az embernek bizony hazudnia kell. Az előítélet és sok más miatt.

Az én szememben a nő az akkor is nő marad ha csak szexet akar. A jelenlegi párommal se terveztünk semmit az elején.

Ismerkedés,beszélgetés,stb. Majd jó másfél hónap után randi,harmadik randi után,meg hát ami ezután szokot lenni.

Ennek jó néhány éve.

Tanulság: Nem kell az elején semmit mondani mert ugye hallgatni arany.

Hagyd az eseményeket maguktól alakulni.

Vag-vagy alapon.

Egy nap úgy is megállapodsz valaki mellett.

2021. okt. 17. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/58 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem csak rossz embereket fogtál ki. Én nem néznélek le e miatt, sőt nagyra tartom az őszinteséget, illetve benne is lennék egy ilyenben. :)

F

2021. okt. 17. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/58 A kérdező kommentje:

#4, #8: Egy normális ember számára alap a tisztelet, teljesen mindegy milyen jellegű kapcsolatban van. Attól, hogy csak szexre találkozunk, még nem fogok másképp viselkedni vele. A szex egyébként is egy nagyon intim dolog, szép is lenne ha pont olyannal csinálnám, akit lenézek. Annak mi értelme. Vagy hogy lehet pont emiatt lenézni, hogy élvezetet, gyönyört ad nekünk? Nem is értem. Vagyis értem, primitív jellemre vall. Csak az bánt, hogy a többség ilyen szellemi szinten van. A szexnek is a kölcsönösségre, önzetlenségre és tiszteletre kellene épülnie..

#4: eleve olyanokat kerestem, akik ugyanezt akarják tőlem. Nem értem ezt miért mondod. Pont róluk beszélek, hogy képtelenek normálisan viselkedni.

2021. okt. 17. 17:26
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!