Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire gáz 27 évesen szűznek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gáz 27 évesen szűznek lenni? (Pasiként)

Figyelt kérdés
Van egyáltalán olyan csaj aki kezdene egy ilyen pasival és elvenné neki?
2021. okt. 13. 16:59
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
16%
Neked lefőtt a kávé.
2021. okt. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
51%
Minecraftozz inkább helyette, mint én.
2021. okt. 14. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

Én is 27 voltam amikor elvesztettem. En is azt hittem, hogy majd bena leszek a szexben, de csak az elso par alkalom volt benazas. Azota ugy kitanultam, hogy csak a farkamtol van 2-3 orgazmusa a paromnak, plusz ujjal is el tudom erni nala meg akarhanyszor. Azt hiszem 7 orgazmus volt eddig a rekord es gumi nelkul is siman birom negyed oran at, gumival meg megtovabb, pedig a legvekonyabbat haszbaljuk.

Aki azt hiszi, hogy egy szuz csak bena lehet, az nagyot teved! ☝️

2021. okt. 14. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
90%

Én 28 voltam, szóval van még egy éved. Nem kell ettől félni vagy siettetni. aki ennyi ideig nem volt nővel/férfival még nem ciki. Csak zárkózott, érzelmileg nem találta meg azt az egyént, akivel ezt megtenné. Én szerintem inkább érettebb az ilyen egyén, mint aki 15 évesen mindegy kivel csak legyek már túl rajta.

Egyébként ha a nő nem tudja, mint nálam. Úgy értem inkább konkrétan nem hitte el, hogy még semmilyen kapcsolatom nem volt nővel. De belejöttem és kiderült jobb volt, mint bármelyik férfi előttem.

2021. okt. 14. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Az, hogy gáz-e, igazából félig rajtad múlik - meg a génjeiden.

Ne lacafacázzunk, jelentsük ki... Ha ronda vagy, akkor nem gáz, hogy szűz vagy. Mert akkor esélyes is, hogy egy lány sem akar magában látni.

Ha nem vagy ronda, akkor egy kicsit már gáznak mondanám, mert ugye akkor felmerül a kérdés, hogy miért vagy még szűz.

Szerintem ezekből már tudod a választ.

2021. okt. 15. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Ez nem annak a kérdése, hogy gáz-e vagy sem, legalábbis szerintem. Inkább el kéne gondolkozni, hogy mi az oka, ha egyébként vágynál a szexre (tehát nem vagy aszexuális). A pasim előttem 28 évesen volt szűz, szóval azt nem mondanám, hogy nem fog jönni senki.
2021. okt. 16. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem gáz, viszont sok lány szerint gáz. És nem feltétlenülazért, mert mondjuk azt gondolják, hogy tapasztalatlan vagy és nem fogod sokáig bírni, nem fogod tudni mit kell csinálni stb, hanem inkább azért, mert ez azt sugallja, hogy van valami személyiségbeli / szociális deficited, ami miatt még 27 éves korodra sem sikerült összehoznod az első kapcsolatodat. Szóval nem maga a szexuális tapasztalat hiánya a legnagyobb probléma itt, hanem az, hogy ez azt suggalja, hogy valami baj van veled. Túl zárkózott vagy, nem jársz társaságba, túl félénk vagy, nem tudsz kapcsolatot kialakítani, ilyesmit gondolnak az emberek ha azt hallják, hogy valaki27 évesen szűz. Hogy ebből mennyi igaz, azt csak te tudhatod.
2021. okt. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

17-es igazából az van hogy baratzónáznak

Túl jó barát vagyok és félnek hogy ha nem jön össze velem a kapcsolat akkor teljesen elveszítenek

Ezt mondta már nekem pár lány

2021. okt. 16. 18:37
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

Már bocs, de ha beszorulsz a barátzónába az főként rajtad múlik! Több ilyen haverom is van. Egyszerűen nem férfias a fellépésük, határozatlanok, bizonytalanok. Tudom, nem könnyű egyensúlyozni a talpraesett macsó és a túlságosan nyomuló tahó szint között, hiszen minden nőnél máshol van a határvonal. Aki mer az nyer, aki viszont túl óvatos az hoppon marad! Tehát, próbálkozni kell, még annak árán is, hogy vége lesz az ismeretségnek. Hát püff neki, elszúrtad, majd jön másik nő, akinél eltalálod a megfelelő egyensúlyt.

Amikor egy lány (nő), akitől többet szeretnél, kimondja, hogy nem szeretne elveszteni, mint barátot, akkor kell a sarkadra állni és férfiként viselkedni. - Bocs, de ne nézz madárnak, nem tollas a hátam! Ha nem kellek férfikén, akkor sajnos nem lehetünk barátok.

Amennyiben eljátszod a megértő havert, elveszítetted az esélyét, hogy a pasija, szeretője légy! Ha tovább gazsulálsz, ott ragadsz a barátzónában.

Időben meg kell tanulni férfinak lenni, mert különben örökre a barátfiúkák csapatában maradsz. Idővel te leszel a negyven éves szűz, aki rádöbben elment mellette az élet nevű vonat. Két nagyon jóbarátom is ilyen típus. Egyik már totál depressziós, már lassan ki sem mozdul. Otthona és munkahelye teszi ki az életét. Már évek óta nem is próbálkozik. Másik próbálkozik, de mai napig eljátssza a barátzóna srácot, még 53 évesen is. :-(

50F

2021. okt. 16. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%

Nőként azt kell mondanom, igenis gáz, de nem teljesen kizáró ok egy esetleges kapcsolatra. Viszont nagy a valószínűsége, benned valami hiba van.

Alapvetően a nők nagybetűs férfit keresnek, aki nem azt várja, hogy a nő megerőszakolja. Határozott, de nem tahó! nem nyomul, hanem udvarol, amikor pedig ott a helyzet, akkor képes lépni. Olyan férfi nem kéne, akit nekem kell először megcsókolni. De olyan sem, aki kizárólag tőlem várja a kezdeményezést. Akkor érzi nőnek magát a nő, ha vágyakozik a férfi utána és ezt érezteti is.

Nálam is ott vannak a klasszikus tényezők. A férfi legyen határozott, tudjon irányítani egy családot és képes legyen el is tartani (nem kell gazdagnak lennie, de legyen munkája, ambíciója). Egy életképes pasi legyen, aki férfi a talpán!

Egyik fiú testvérem 28 éves és ilyen barátzóna típus. Öcsém 15 éves és ragadnak rá a lányok. Férjem 30 éves és minden szempontból férfi. Néha nem tökéletes, hiszen pasiból van, de imádom.

Hozzáteszem, én soha nem hülyítettem egy fiút sem, hogy maradjunk barátok. Szerintem nem fair ilyet mondai. Aki próbálkozik és nem ok, az lépjen tovább. Ez így egészséges!

28N

2021. okt. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!