Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek 25 évesen fiúként...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek 25 évesen fiúként ciki szűznek lenni ?

Figyelt kérdés
Csajok mit gondoltok erről?
2021. máj. 25. 18:17
 1/8 anonim ***** válasza:
74%

Most vagy ennyi 25 éves szűz van a GyK-n vagy ugyanaz a kérdező teszi fel naponta x-szer ugyanazt a kérdést? Leírták már százan, nem gépelem le újra.

Most mégis mi a francot vársz??? Rádírnak a nők, hogy juj de jó végre egy srác aki szűz??? Avagy majd te írsz rá a hozzászóló, nőnek vélt felhasználókra? Naponta legalább 20 privit kapnak, pont annyi az információtartalma mint a te mondanivalódnak: pasi vagyok és dugni akarok.

2021. máj. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
20%
Szerintem az. Hacsak nem valami Jehova követő, aki a házasságig vár. Tizenöt éves korban beindul már a pöcörő és működni akar.
2021. máj. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem azt gondolja, hogy ciki, épp ezért kérdezi.


Én 25 évesen azt hittem hogy eláshatom magam szégyenemben de már nem.

2021. máj. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem nem az.
2021. máj. 25. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
67%

Miért jó megkérdezni?

Ha azt mondom igen, akkor mész, és gyorsan elveszíted?

Tényleg csak az én válaszom kell ahhoz, hogy elhatározd magad, és felszedj egy nőt?

2021. máj. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
68%
Igen
2021. máj. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
67%
Homlokodra nincsen kiirva. Ugy hogy ha ciki ha nem, senki nem tudja meg. Meg akkor ciki, ha te annak érzed. De sirankozasbol nem lesz nő. Menni kell, hajtani, és megprobalni felszedni valakit.
2021. máj. 26. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az. Lúzer vagy
2023. aug. 26. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!