Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Gáz szűznek lenni 24 évesen?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz szűznek lenni 24 évesen?

Figyelt kérdés

Egyszer lett volna lehetőségem, csak a zárkózottságom miatt nem sikerült összehozni.

Szerintem nekem sosem lesz barátnőm, képtelen vagyok összehozni. Meg eleve csak ismerkedésre sem tudok lányt taláni.

Szerelem jobban hiányzik mint a szex amúgy.


2021. aug. 12. 23:15
 1/8 anonim ***** válasza:
15%
Hát, kicsit fura, de ha neked így jó 🤷
2021. aug. 12. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Igen. Az.
2021. aug. 12. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
94%

Én 23 éves vagyok és szűz, de nem érzem emiatt hátrányban magam.

Meg úgy érzem én is lennék ugyan olyan jó az ágyban mint bármelyik korombeli férfi. Amúgy nekem azért nem volt eddig barátnőm mert nagymamámmal lakunk együtt, nincs saját szobám (sosem volt) és így a tanulás volt az egyetlen amiben kiélhettem a magányom. Mindenesetre mesterképzés alatt kollégiumba tervezek menni és ismerkedni szeretnék (lányokkal) hogy később egy hossztávú kapcsolatom lehessen, erről még 26 vagy akár 28 évesen sem érezném magam elkésve.

2021. aug. 12. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
97%

Az a gáz, hogy ezen lovagoltok, mintha barkinek is el kellene ezzel számolni

https://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=sz%C5%B1zne..

2021. aug. 12. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
68%
Nem gáz h az vagy. Az inkább h valószínűleg depressziód vagy mentális betegséged vagy durva önbizalomhiányod van amit zárkózottsággal magyarázol.
2021. aug. 13. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
33%
Nem tudhatod, hogy hiányzik-e a szex, sose próbáltad. És nem tudom miért áltatnak, hogy nem gáz. Végülis csak a fiatal éveid mennek el melletted, egy 10 év múlva vissza sírod. Magadnak teszel jót, ha össze kapod magad m
2021. aug. 13. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
69%

Egyrészt pont leszarja mindenki, hogy az vagy, másrészt meg nincs eádírva, így semmi se látszik ebből.


Mamd ha odajutsz, akklr a csajnak említsd majd meg! Neki sem.lesz gáz, mert addigra már beléd lesz habarodva, és nem érdekli

2021. aug. 13. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
78%
Az a hibas nezet van a vilagban, hogy mindent szamokhoz, korhoz kotunk. Ennyi es ennyi idosen mar ennek es ennek kell lennie. Pedig mindenkinel mashogy van az erettsegi szintje, lehetosegei stb.
2021. aug. 13. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!