Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 23 évesen mennyire gáz szűznek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

23 évesen mennyire gáz szűznek lenni?

Figyelt kérdés
Még sosem volt barátom. Visszahúzódó lány vagyok, a környezetem szerint kedves, mosolygós, értelmes lány vagyok csak elég nehezen megy az ismerkedés a félénkségem miatt.
2021. ápr. 17. 18:49
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire.
2021. ápr. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%

nem gáz még ennyi idősen.

ismerősökkel, barátokkal gyakorold a beszélgetést, ill. hogy kicsit lazább legyél. keress programokat, amik valóban érdekelnek (nem kell annak rock koncertnek lennie, lehet egy musical is, vagy kiállítás)

2021. ápr. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
16%
Elég gáz. Az egészséges felnőtt élethez hozzátartozik a szex.
2021. ápr. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
25%
Ha igaz ami leírtál magadról, akkor neked akkor lesz barátod, amikor akarod. Ha nem akarsz várni arra, hogy a valóságban jelentkezzen nálad egy hős lovag, akkor elég feltöltened egy profilt tinderre. Kb elég ha egy vállalható képet felraksz és a leírásban leszögezed hogy nem érdekelnek a szextalálkák hogy kiszűrd a kiéhezett dugódanikat. Komolyan, neked lányként elég ha csak válaszolsz a rádíróknak és nem ignorálod őket, ne hülyéskedjünk már itt... de amúgy tényleg, nem kamu ez a kérdés? :D
2021. ápr. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Tényleg nem kamu, akármennyire is hihetetlen léteznek huszonéves szűz lányok is.
2021. ápr. 17. 19:07
 6/26 anonim ***** válasza:
87%
Lányként egyáltalán nem gáz. Sokkal jobb, mintha a fél város végigment volna rajtad.
2021. ápr. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
56%
Az, hogy még barátod se volt soha, kicsit neccesebb.
2021. ápr. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
4%
Jobban belegondolva, szerintem ez kamu. Vagy a reakciókra kíváncsi a kérdező, vagy valamit nem mondott el (bár, mondjuk a "szép"-et kihagyta a leírásból) de egy huszonéves lányt akit kedvesnek és értelmesnek tartanak kb csak akkor nem fullad bele a rápályázókra ha extrém maszkulin a kisugárzása vagy 2szer annyi a súlya mint az korosztálya átlagának.
2021. ápr. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam, hogy nagyon nem vagyok férfiak között a minden napokban,így a férfikkal való beszélgetést sem tudom gyakorolni, a munkahelyemen szinte csak nőkkel kell egy csapatban dolgoznom, az egyetem meg online van, a csoporttársaim nagy részét nem is ismerem emiatt. Azt, hogy szép vagyok-e nem tudom, férfi még nem mondta, hogy szép vagyok, de csúnyának nem szoktak mondani.
2021. ápr. 17. 19:20
 10/26 anonim ***** válasza:
Cuki.
2021. ápr. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!