Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 23 évesen mennyire gáz szűznek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

23 évesen mennyire gáz szűznek lenni?

Figyelt kérdés
Még sosem volt barátom. Visszahúzódó lány vagyok, a környezetem szerint kedves, mosolygós, értelmes lány vagyok csak elég nehezen megy az ismerkedés a félénkségem miatt.
2021. ápr. 17. 18:49
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

#20

pacsi! hoztál egy csajt (?), akinek nem áll jól ez a haj. ha szeretnéd, keresek olyat, akinek az oroszlán nem áll jól, és a hátrafogott vadítóan.

amúgy persze, kezdj nyugodtan ismeretlenül is személyeskedni ;)

2021. ápr. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
39%

#21

De hát azon lovagolsz, hogy amit leírtam, az igaz csak neked nem tetszik. Amire hivatkozol, tényszerűen valótlan, mert én konkrét esetekből hoztam ezeket a példákat, ezek létező jelenségek és akit érint tényleg nem tudta magától. Ráadásul a kérdező egy potenciális karaktere ezeknek. Végülis, mi a problémád? Gondolom most már az, hogy zsákutcába mentél és kényszeresen szájalsz tovább a magad "becsületéért" mert visszakozni kínos lenne, tudom én.


Mindenesetre másoknak írom, ezek a legfőbb okai voltak azoknak az eseteknek, amivel én személyesen találkoztam, és amiknek szerintem legdurvább szerepe volt abban hogy az illetőt lány létére miért nem keresték a fiúk. És akinek nincs jó kisugárzása, az hagyja ezt a haj hátraszorítósdit, mert neki valószínű kiemeli az addig nem szerencsés kisugárzását. Lásd a képeket. Ez ilyen egyszerű, fölösleges itt kommentben erre a farkat méregetni. Persze, én értem, hogy valakinek ez fontos, de amit írtam, az nem erről szólt.

2021. ápr. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

Semmi probléma azzal, hogy ártatlan vagy, sőt!

Sajnos a félénk, zárkózott embereknek több, néha sokkal több erőfeszítésbe kerül az ismerkedés, majd kapcsolat kialakítása. Most pedig különösen nehéz. A vírus múltával, nyitással próbálj szerintem az értékrendednek, érdeklődésednek vagy kíváncsiságodnak megfelelő társaságot találni. Te is nyiss kicsit bármilyen nehéz vagy bénának tűnik. Bíztasson az, hogy lányként még mindig jobb helyzetben vagy, mint ha fiú lennél! Nyugi, biztos meg fogod találni a párod! És tudom, most ez foglalkoztat, de minden életszakasznak, a szingliségnek is meg van az előnye, szépsége. Próbálj ne csak a pár kérdésre gondolni és élvezni az élet szép dolgait!

2021. ápr. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Semennyire. Animékben az ilyen szüzek születnek újra nagyhatalmú mágikus lényekként.
2021. ápr. 17. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
32%
Köríthetsz bármit én akkor is azt mondom, hogy gáz, aki meg ennek ellentétjét állítja a Te szíved joga eldönteni, hogy szerinted kamu e vagy sem. Azért lássuk be, 23 évesen nem eljutni erre a szintre gáz! Ahogy azok a válaszadók is, akik a lelkedet próbálják pátyolgatni, hogy nem gáz. Valójában én simán azt gondolom ilyen emberről, hogy defektes vagy csúszik nála valami. És az előítéletem nem alaptalan. Nekem 2x volt 20on éves szűz párom. Egyik 20 másik 22 volt, de kiderült időközben, hogy pszichopaták.
2021. ápr. 18. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Nem mindegy? Nem kell senkinek sem az orrára kötni, akire nem tartozik.
2021. ápr. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!