Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 23 évesen mennyire gáz szűznek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

23 évesen mennyire gáz szűznek lenni?

Figyelt kérdés
Még sosem volt barátom. Visszahúzódó lány vagyok, a környezetem szerint kedves, mosolygós, értelmes lány vagyok csak elég nehezen megy az ismerkedés a félénkségem miatt.
2021. ápr. 17. 18:49
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
67%
nem gáz egyáltalán
2021. ápr. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
0%

1 éve van ez a cirkusz. Ne mondd már, hogy 21-22 évesen se láttál férfit, akivel beszélgethettél volna.


Most már szerintem is kamu :)

2021. ápr. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
24%
Lányként nem az.
2021. ápr. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
52%

Akkor sajnálom, nem akartam bunkó lenni, csak olyan hihetetlen, mert máshol azt tapasztalom és velem együtt még sokan, hogy ebben a században és ebből a szempontból igencsak európaias országban a válogatás és extra szelekció nem a mi oldalunkon történik. De nekem is volt olyan kapcsolatom, aki 20 fölött szűz volt és én vettem el neki. Ha gondolod, leírok pár tippet, ami vagy jellemző rád vagy nem, de ebben az esetben azt vettem észre, hogy előfordul:

- Kövesd a szőrtelenítési szokásokat, bajszot felejtsd el, ne szőkítsd, lehetőleg szedd ki

- Ne akarj "fiús" lenni, merjél lány lenni, ha hetero vagy és a fiúk érdekelnek, keresd meg ami ízlésedre valóe, de a "tanyasi" öltözéket engedd el

- Hajad ne szorítsd hátra egy gumival. Az önbizalomhiányos lányok szokása, hogy akiknek amúgy sincs egy erős kisugárzása, képes úgy hátrafogni a haját, hogy elölről kb úgy néz ki mintha kopasz lenne, annyira hátrafogja és nem is látszik a többi része.

- Mosd meg a hajad, ha találkára mész, ha a srác a fehér korpadarabokat csipegetheti a zsíros hajfürtök között, az nem olyan szexi és nem mellesleg másnak is nehéz felvállalni

- Ha szemüveges vagy, olyat hordj, ami vállalható. Bármilyen stílus oké, ami nem ezt a könyvmoly kisegér stílust adja, ami vállalhatatlan, tökmindegy hogy "árkategóriában" az minőséginek számít vagy sem

- Nem árt, ha nem vagy kövér, azt se feledd, hogy ez nem "adottság", csak hozzáállás kérdése

2021. ápr. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:

#14

micsoda bölcs tanácsok, könyvíráson nem gondolkodtál még?

2021. ápr. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
69%
15: Pedig mindenben igaza van.
2021. ápr. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

#15

A te véleményed az, hogy az illető legyen igénytelen, zsíros és mindent tegyen meg azért, hogy ne legyen vonzó. Lehet ez a véleményed, viszont szerintem azzal jár jobban ha ebben nem ért veled egyet, mert úgy jobban jár. Ehhez nem könyv kell, csak egy kis józan ész és hogy minimálisan a valóságban élj. Igazából nem világos, tulajdonképpen melyik részébe akarsz belekötni :D

2021. ápr. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
32%

#17

nem, barátocskám! inkább az a baj, hogy ilyen Mr. Obvious dolgokat leír, hogy mossa a haját, vagy hogy ne legyen bajsza, meg hogy ne hordja a haját (ami nettó baromság, mert mindenkinek más áll jól és pasinak is más tetszik).

mi lenne még a jótanácsa? hogy vegyen levegőt, különben nem fog tetszeni a pasiknak?

2021. ápr. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

#18

Hát, pedig csak és kizárólag olyan dolgokat írtam le, amit személyesen tapasztaltam ;) Egyiket sem véletlenül, hasraütésszerűen írtam le.

2021. ápr. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

"ne hordja a haját (ami nettó baromság, mert mindenkinek más áll jól és pasinak is más tetszik)"


Ezt mondd azoknak a lányoknak, akiknek látszik a kisugárzásukon az önbizalomhiány, akiknek nem volt még pasijuk, és akik ezt azzal tetézik hogy így néznek ki :D


[link]

[link]


Aki akarja, tudja miről beszélek :) Persze nem mindenkinek van sok köze az élethez, így nem várható el hogy értse ezeket a pontokat, amik létezőek és ki kell őket mondani, mert sokan esnek ebbe a kategóriába akikre ezek majdhogynem mindegyik igaz 🤷

2021. ápr. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!