Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Gáz 23 évesen szűznek lenni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz 23 évesen szűznek lenni?

Figyelt kérdés

Fiú vagyok, a lányokat szeretem természetesen. Eddig egyszer lett volna lehetőségem, de túlgondoltam, féltem a bénázástól, meg túl szépnek tartottam a lányt magamhoz..

Idegesít már ez, meg az is hogy sokat jóval fiatalabban hogyan tudják összehozni.

Az emberek többsége nem hinné el rólam hogy nem voltam lánnyal ennyi szerencsém van:D


2021. júl. 19. 21:22
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
Nem.
2021. júl. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
25%
Igen az, defektes vagy, mint az előbbi 24 éves nőnemű kérdező.
2021. júl. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
12%

Sajnos aki 18 alatt nem tudja elveszíteni annak vagy mentális vagy testi problémája van. Esetlen ritka esetben vallásos okok miatt. De egy testileg és szellemileg egészséges ember el tudja veszíteni amikor szeretné.


Ezt mondom úgy, hogy szociális fóbia miatt nekem se jött össze a szex se kapcsolat.


18f

2021. júl. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz
2021. júl. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
3as tipik aki semmit nem tud, de osztja az észt, és mindenből egyetemi diplomája van 😂
2021. júl. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz
2021. júl. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!