Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire gáz 27 évesen szűznek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gáz 27 évesen szűznek lenni? (Pasiként)

Figyelt kérdés
Van egyáltalán olyan csaj aki kezdene egy ilyen pasival és elvenné neki?
2021. okt. 13. 16:59
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
41%
Nem gáz majd jön valaki
2021. okt. 13. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
37%
Nem gáz.
2021. okt. 13. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
51%
Eléggé
2021. okt. 13. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
61%
AZ a te dolgod, senkit nem érdekel.
2021. okt. 13. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
24%
Gáz és nem fog jönni senki.
2021. okt. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
62%

A mai világban?

Nem gáz

2021. okt. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
12%
Nem tudok erre mit mondani. Nem gondolom gáznak, de én például sose kezdenék szűz pasival. Nem bírná sokáig vagy állandóan tanítani kéne amihez nincs türelmem. Nyilván van olyan csaj akinek ez nem gond. Bár azért nem tudok 27 évesen elég ritka ha valaki szűz. Nem lehet h nincs önbizalmad vagy traumád ami miatt nem jön össze a csajozás?
2021. okt. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
59%
"Nem gondolom gáznak de én például sose kezdenék szűz pasival." Akkor tényleg nem gondolod gáznak.🤦‍♂️
2021. okt. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
12%
Azért mert nekem nem kell rögtön gáz valami? Minden nő más. Nem nekem kell megsajnálnom a kérdezőt. Tegyen érte h elveszítse. Biztos vannak olyan nők akik örömmel el veszik neki. De nehogy már csak akkor legyen valami ciki vagy nem ciki a szememben ha megteszem vagy nem.
2021. okt. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
77%

Tévhit, hogy nem bírják sokáig és tanítgatni kell őket. Voltam több szűz fiúval is. A legutóbbi bármeddig bírta volna, és inkább ő tanított engem. A többi szüzem is tudta mit kell csinálni.

Viszont a jelenlegi "tapasztalt" pasimmal nem nagy dolog az előjáték. Néha nyal, de neki ugyanúgy el kellett mondanom, hogy hogyan szeretem személy szerint én, szóval ő sem tudjaautomatikusan mi a jó nekem. De pl én sem tudom első szopás előtt, hogy azt hogyan szereti a pasi, azt meg ők "tanítják" meg nekem.


Az eredeti kérdésedre privát üzenetben fogok válaszolni kedves kérdező.

2021. okt. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!