Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért undorodom már előre a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért undorodom már előre a szextől?

Figyelt kérdés

Jó lenne egy társ,egy partner,de ha rágondolok,hogy ágyba kell bújni vele,olyan szintű undor fog el,hogy az hihetetlen. Tegyük fel lenne egy barátnőm aki már nem szűz. Belegondolok,hogy előttem már szexelt és undorodom tőle. Elképzelem azt ahogyan mással szeretkezett és azt ahogyan másnak a farka járt benne. Persze én szűz vagyok de akkor sem értem,hogy ez miért van így nálam.


Lehetséges, hogy nem is teljesen undort érzek hanem inkább egyfajta kiábrándultságot. Mélyen legbelül tudat alatt mindig is éreztem, hogy kevés vagyok a lányokhoz. Ilyenkor akkora elkeseredettség lesz úrrá rajtam, hogy néha belenyilallik a szívembe és a mellkasomba is.


A szexuális vágyammal és a merevedéssel is komoly problémák adódtak, évekkel ezelőtt is észrevettem, hogy nincsen minden rendben de akkor nem tulajdonítottam neki nagy jelentőséget. Mára már szinte teljesen lenullázódott a szexuális vágyam is.



2021. okt. 11. 21:18
1 2 3 4 5 6
 51/57 anonim ***** válasza:
Szerencsétlenül fogalmazott, értsd a jóindulatát. Tudom, hogy te is érted, ne kötözködj.
2021. okt. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/57 anonim ***** válasza:
51-es köszi, hát úgy értettem hogy a lányok is emberek, nem tudom miért írtam így, de akkor nyugodtan menj el egy lakatlan szigetre ha gondolod :)
2021. okt. 19. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/57 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves vagy?

Fel se áll már? Mindenképp pszichés eredetu ez

Mi alapvetoen a problemad? Kulso?

Velemis ez volt ami veled, bar en pontosan tisztaban voltam vele h kinezetem a gatlasom

Viszont a te irományodból nem vehető ki h pontosan milyen fajta hianyossagot erzel ami miatt kevés lennél a lányokhoz

2021. nov. 13. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/57 A kérdező kommentje:

23 éves vagyok.


Maszturbálni ritkán szoktam és akkor sincsen normális merevedésem. Néha éjszakai szokott lenni de ha reggel meglátom rögtön a szégyenérzet fog el tőle.


Szerintem a külsőm és a belsőm is hatalmas problémát jelent. Úgy fogalmaznék, hogy szerintem szerencsétlen a megjelenésem. Legbelül gyermekkoromtól kezdve mindig is úgy éreztem,hogy én kevés vagyok a lányokhoz és soha nem fogok kelleni senkinek sem. Akkora nagy gátlás alakult ki bennem,hogy idáig egyetlen egy beszélgetést sem tudok felmutatni. És persze mindig is levegőnek néztek engem.

2021. nov. 14. 06:54
 55/57 anonim ***** válasza:

Elárulom neked, hogy a lányok azért néznek levegőnek, mert te is annak nézed őket. Van nekik önérzetük, és ha azt tapasztalják, hogy hozzájuk se szólsz, akkor elfordulnak, nem kérnek a negligálásból.

Ha a fele is igaz annak, amit írsz, akkor fordulj szakemberhez, aki legalább valamelyest rendet tesz a fejedben, mert ott baj van. Nem mondom, hogy egycsapásra, de a te "szerencsétlenségedből" ki lehet jönni. A szakember segíteni tud, de a munkát neked kell elvégezned. Amíg csak sajnálod magad, amíg azt hiszed, hogy egyedül te vagy ilyen szerencsétlen, és hogy a bajok rajtad kívül álló okok miatt léteznek, addig minden így is marad. Nagy tévedés, hogy a többieknek az ölébe hullik a siker. Munka van mögötte, az élet minden terén.

2021. nov. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/57 anonim ***** válasza:
100%

Nemkellene neki semmi csak egy pozitiv elmeny

Itt annyi a baj csak h fél nyitni, nemtudja megugrani azt a falat amit magával szemben allitott

2021. nov. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/57 anonim ***** válasza:
Lehet hogy hülyeségekben hiszel. Isten ördög, halál, mennyország. És a szüleid, rokonaid, ezzel tömtek évtizedeken keresztül. Ha isten nevét nem ejtené ki 200 évig senki, megszűnne a vallás, a tévhit!
2021. nov. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!