Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért undorodom már előre a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért undorodom már előre a szextől?

Figyelt kérdés

Jó lenne egy társ,egy partner,de ha rágondolok,hogy ágyba kell bújni vele,olyan szintű undor fog el,hogy az hihetetlen. Tegyük fel lenne egy barátnőm aki már nem szűz. Belegondolok,hogy előttem már szexelt és undorodom tőle. Elképzelem azt ahogyan mással szeretkezett és azt ahogyan másnak a farka járt benne. Persze én szűz vagyok de akkor sem értem,hogy ez miért van így nálam.


Lehetséges, hogy nem is teljesen undort érzek hanem inkább egyfajta kiábrándultságot. Mélyen legbelül tudat alatt mindig is éreztem, hogy kevés vagyok a lányokhoz. Ilyenkor akkora elkeseredettség lesz úrrá rajtam, hogy néha belenyilallik a szívembe és a mellkasomba is.


A szexuális vágyammal és a merevedéssel is komoly problémák adódtak, évekkel ezelőtt is észrevettem, hogy nincsen minden rendben de akkor nem tulajdonítottam neki nagy jelentőséget. Mára már szinte teljesen lenullázódott a szexuális vágyam is.



2021. okt. 11. 21:18
1 2 3 4 5 6
 21/57 A kérdező kommentje:
Én minden lányhoz kevés vagyok. Ha aszexuális ha nem.
2021. okt. 13. 14:40
 22/57 anonim ***** válasza:
100%
Nem próbáltad, nem tudhatod. Ahogy a férfiak is sokfélék, ugyanúgy nőből is nagyon sokféle van. Van, aki még jobban fél a férfiaktól meg a szextől, mint te a nőktől - egy ilyennél még előny is lehetne, hogy olyan vagy, amilyen.
2021. okt. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/57 A kérdező kommentje:
De ha magamra nézek nem tudok úgy tekinteni arra az emberre akit látok,hogy vonzó is lehetne bárkinek is. Egyszerűen az undor fog el ha látom magamat a tükörben.
2021. okt. 13. 15:16
 24/57 anonim ***** válasza:
100%
Én is sokáig ebben a cipőben jártam, mint te, és hidd el, mindenkit vonzónak talál valaki. Szerencsére vannak nők, akiknek egészen elcseszett ízlésük van.:) Viszont ezt az önutálatot magad mögött kellene hagynod valahogy, mert pont ezzel riasztod el azokat, akik egyébként érdeklődnének.
2021. okt. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/57 A kérdező kommentje:

Mit értesz érdeklődés alatt?


Néha vannak jobb napjaim de ezek nagyon ritkák sajnos. Persze olyankor sem igazán szeretem magamat.

2021. okt. 13. 15:37
 26/57 anonim ***** válasza:
100%
Azt értem alatta, hogy ha kevésbé hevesen utálnád magad, és nyitottabb lennél az emberekre (és saját magadra), akkor biztosan lenne olyan lány, aki szívesen ismerkedne veled.
2021. okt. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/57 A kérdező kommentje:
Valószínűleg látszik rajtam,hogy nem vagyok kibékülve saját magammal és emiatt kerül el mindenki?
2021. okt. 13. 15:46
 28/57 anonim ***** válasza:
100%
100%-ig biztos lehetsz benne, hogy ezt látják rajtad az emberek, pláne a nők. Pár másodperc a társaságodban, lecsekkolják az arckifejezésedet, testtartásodat stb., és leveszik róla.
2021. okt. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/57 A kérdező kommentje:
Ez szomorú.
2021. okt. 13. 16:02
 30/57 A kérdező kommentje:
Így már kezdem sejteni,hogy miért kerültek engem mindig is. Minden nap szomorú vagyok és a gondolom ezt mindenki észreveszi rajtam.
2021. okt. 13. 16:11
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!