Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért undorodom már előre a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért undorodom már előre a szextől?

Figyelt kérdés

Jó lenne egy társ,egy partner,de ha rágondolok,hogy ágyba kell bújni vele,olyan szintű undor fog el,hogy az hihetetlen. Tegyük fel lenne egy barátnőm aki már nem szűz. Belegondolok,hogy előttem már szexelt és undorodom tőle. Elképzelem azt ahogyan mással szeretkezett és azt ahogyan másnak a farka járt benne. Persze én szűz vagyok de akkor sem értem,hogy ez miért van így nálam.


Lehetséges, hogy nem is teljesen undort érzek hanem inkább egyfajta kiábrándultságot. Mélyen legbelül tudat alatt mindig is éreztem, hogy kevés vagyok a lányokhoz. Ilyenkor akkora elkeseredettség lesz úrrá rajtam, hogy néha belenyilallik a szívembe és a mellkasomba is.


A szexuális vágyammal és a merevedéssel is komoly problémák adódtak, évekkel ezelőtt is észrevettem, hogy nincsen minden rendben de akkor nem tulajdonítottam neki nagy jelentőséget. Mára már szinte teljesen lenullázódott a szexuális vágyam is.



2021. okt. 11. 21:18
1 2 3 4 5 6
 31/57 anonim ***** válasza:
100%
Az anyukáddal való kapcsolatot vizsgálnám meg a helyedben ölel hogy gyekkènt ért e valami ami traumatikusan hatott rád, így magad is próbálhatsz okot keresni. Gyekkènt milyen volt a viszonyod a lányokkal? valami sérült benned, nem tudom egy prszcihologus mit tud tenni. Ettől függetlenül valóban a testartásodon és egyéb külsőn igenis lehet változtatni az már a jobb kiálláshoz vezet. És ezt nem mondja senki hogy ezen nem lehet érthetetlen egy igényes frizura ruhák, ami nem pénz kérdése csak igényesség..ezektől a te önbizalomad is nől és máris másképp hatsz kifelè...ez is egy szelete, az undort még nem oldja meg de kifelé másképp tudsz megjelennni. Ja és kozhely de a soport is.
2021. okt. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/57 A kérdező kommentje:

Sajnos a hajammal nem sok mindent tudok kezdeni, teljesen kopaszra szoktam borotválni. Sokszor idegesít,hogy hajam van.



Ha jól emlékszem akkor már gyerekként sem igazán értettem meg magamat a lányokkal. Már akkor is kellemetlen volt a közelükben lenni és mindig csak elszégyelltem magamat ha hozzám szóltak.

2021. okt. 13. 18:40
 33/57 A kérdező kommentje:

Meg persze minél idősebb lettem annál jobban távolodtam el tőlük. Eljutottam odáig,hogy már senkivel sem tudok egy normális szót váltani. Mindig csendben vagyok bárhová is kerülök.


Talán óvodában és az általános iskola első néhány évében beszélgethettem velük de utána egyre jobban nem ment.

2021. okt. 13. 18:44
 34/57 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy, kérdező? Amúgy sosem késő elkezdeni... Én már az óvodában sem értettem szót a lányokkal, aztán a suliban még annyira sem, nem is nagyon beszéltem lánnyal szerintem cirka 20 évig. Mégis lett aztán barátnőm 24 évesen, miután nagyon nekiduráltam magam.
2021. okt. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/57 A kérdező kommentje:
23 éves vagyok.
2021. okt. 13. 19:10
 36/57 A kérdező kommentje:
Ebben a korban már nem indulnék hatalmas hátránnyal? Hiszen egy lány sem vágyik olyan társra aki soha nem beszélgetett még egy lánnyal sem.
2021. okt. 13. 21:29
 37/57 anonim ***** válasza:
100%
Hátránnyal talán igen, viszont még nem vagy elkèsve. Jelenlegi környezetedben, iskola munka? Valahol csak vannak lányok. És talán kezdetnek ne barátnőt keresa csak ismerj a női nemmel "semlegesen" tehát barátként szerelmes voltál már?
2021. okt. 13. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/57 A kérdező kommentje:
Jelenleg ahol tanulok kb 90%-a lány. Kb 150-ből közel 140. De nem tudok senkivel sem beszélgetni. Már attól is feszült és zavart leszek ha mellettem vagy esetleg mögöttem ülnek. Ilyenkor mindig csak a rosszra tudok gondolni.
2021. okt. 13. 22:56
 39/57 anonim ***** válasza:
100%
Hát pedig ez kiváló terep, near már hogy 140 lányból nem tudsz senkivel beszélni, akár közös feladatok kapcsán, annyira nem voltam rég egyetemista de voltak csoport feladatok, vagy bármiről, próbálj nyitni, és tényleg semlegesen sőt folytatni is semlegesen nem az a prioritás amit a kérdésben megfogalamztál, messzebbről indulsz. De nem félj már a lányoktól ;) és ha nem akarsz prszcihologushoz fordulni, akkor pláne egyedül kell megugrani, arany életed van enyni lány között ha építő munkás lennél pl akkor nem is találkoznál lányokkal de így...
2021. okt. 13. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/57 A kérdező kommentje:
De semmire nem megyek vele,hogy sokan vannak körülöttem. Látom mindenkin,hogy megvan a saját maga kis baráti köre és senki sem nyitott arra,hogy megismerjen. Szó szerint levegőnek néznek amit meg is tudok érteni. Senkit nem akarok kellemetlen helyzetbe hozni attól,hogy bambáskodok. Meg persze van nálam sokkal jobb társaság, senkinek nincsen szüksége egy magamfajta szerencsétlenre.
2021. okt. 13. 23:13
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!