Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért undorodom már előre a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért undorodom már előre a szextől?

Figyelt kérdés

Jó lenne egy társ,egy partner,de ha rágondolok,hogy ágyba kell bújni vele,olyan szintű undor fog el,hogy az hihetetlen. Tegyük fel lenne egy barátnőm aki már nem szűz. Belegondolok,hogy előttem már szexelt és undorodom tőle. Elképzelem azt ahogyan mással szeretkezett és azt ahogyan másnak a farka járt benne. Persze én szűz vagyok de akkor sem értem,hogy ez miért van így nálam.


Lehetséges, hogy nem is teljesen undort érzek hanem inkább egyfajta kiábrándultságot. Mélyen legbelül tudat alatt mindig is éreztem, hogy kevés vagyok a lányokhoz. Ilyenkor akkora elkeseredettség lesz úrrá rajtam, hogy néha belenyilallik a szívembe és a mellkasomba is.


A szexuális vágyammal és a merevedéssel is komoly problémák adódtak, évekkel ezelőtt is észrevettem, hogy nincsen minden rendben de akkor nem tulajdonítottam neki nagy jelentőséget. Mára már szinte teljesen lenullázódott a szexuális vágyam is.



2021. okt. 11. 21:18
1 2 3 4 5 6
 11/57 A kérdező kommentje:
#8: Talán nem vagyok kevés ilyen mentalitással? És a külsőmről meg ne is beszéljünk.
2021. okt. 12. 08:26
 12/57 anonim ***** válasza:
100%

#11: Nézd, ha a gödör fenekén vagy, az első és legfontosabb: HAGY ABBA AZ ÁSÁST!

Aztán, ha egyedül nem tudsz kimászni a gödörből, kérj segítséget! Egyáltalán nem szégyen pszichológushoz fordulni, ugyanolyan orvos, mint bármelyik. Ha nem szégyen influenzával orvoshoz menni, akkor ezzel sem.

2021. okt. 12. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/57 A kérdező kommentje:
#12: Szerinted van még ettől lejjebb is? A pszichológus téma mindig is érzékenyen érintett. Tisztában voltam vel,hogy valóban szakszerű segítségre lenne szükségem de valamiért soha nem tettem meg azt a lépést,hogy el is jussak hozzá.
2021. okt. 12. 09:02
 14/57 anonim ***** válasza:
47%
Én lányként vágyik hasonlóan, és jól nézek ki, affat kellett rájönnön hogy a külső tényleg nem minden, és fordított értelemben nem a külső gátol (nyilván nem mindenki esztètikus ez tény, de a felelem és illetve ez a fajta undor nőkènt is megjelenik, hát én biztos kifogtam egy rossz pszichológuhot, de körülbelül egy mukkot sem ért belőlem, ebből a problèmábol. Attól hogy elmondja hogy a gondolkodnak a "normális" emberek, hát sajnos attól mèg én nem tudok úgy. Hangztos dolog ez, hogy kérj segítséget, meg menj prszcihologushoz, és ha ez mit sem ért akkor mi van?
2021. okt. 12. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/57 anonim ***** válasza:
75%
Minden szakmának megvannak a Mek mesterei. Te egy rossz szakembert fogtál ki, keress másikat. Nem ez az általános, a legtöbb pszichológus ért a szakmájához, segít megtalálni magadban a rossz gondolatok okát, segít abban is, hogyan tudhatsz kilábalni a gödörből.
2021. okt. 13. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/57 A kérdező kommentje:
Tegyük fel,hogy szakember segítségét nem fogom igénybe venni, szerintetek van még ettől lejjebb?
2021. okt. 13. 08:32
 17/57 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen van, volt ismerősöm aki zárt osztályra került, onnan nem nagyon van kiút a normális élet felé. Onnantól gyógyszerek-terápia az életed, amíg nem vagy ott valószínűleg még lehetne változtatni.
2021. okt. 13. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/57 anonim ***** válasza:
100%

Az okoskodó hülyéknek:

Ó...

Hagyjuk már ezt a "pszichológus / szakember" dumát.

Elmegy hozzá az ember és egy betanult séma szerint nyomja a tanácsait, amit persze meg is kellene fogadnod. Mindezt úgy, hogy neki fogalma sincs, hogy mi zajlik a páciensben, hogyan is tudhatná, hisz nem vele történik az egész.


Kérdezőnek:

Lehet külső segítséget igénybevenni, de akkor inkább a keleti hagyományból merítő "guruk" felé fordulnék a helyedben.

Szerintem viszont mindenképp te leszel az aki így vagy úgy de igazán segíteni tud magán. Szóval tudsz inspirálódni bárkitől / bármiből, de ne várd, hogy pontos tanácsokkal lássanak el, az nem fog menni, mert az nem a te utad.

Hogy mit és hogyan tegyél arra te magad fogsz rájönni, hisz te magad vagy ebben az állapotban. Ki más láthatná ezt tisztábban...?

2021. okt. 13. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/57 A kérdező kommentje:
Zárt osztályra végképp nem szeretnék kerülni. Ismerve magamat nagyon minimális rá az esély. A nőktől való félelmem sokkal nagyobb mint a szexuális vágyam.
2021. okt. 13. 14:26
 20/57 anonim ***** válasza:
54%
Leginkább egy hasonló cipőben járó lányt kellene keresned, aki szűz és aszexuális vagy legalábbis hajlik arrafelé, de mégis vágyik rá, hogy párja legyen, szeretne ismerkedni. Biztos vannak ilyenek, és lehet, hogy tök jól kijönnétek, együtt lehetnétek, és szépen együtt eldöntenétek, hogy akartok-e egymással szexelni vagy jó nektek egy plátói vagy félplátói kapcsolatban. De hogy megtalálni hogyan lehet az ilyen csajokat, arról sajnos elképzelésem sincs.:(
2021. okt. 13. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!