Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vonzódom hozzá, de a szextől...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vonzódom hozzá, de a szextől undorodom. Aszexuális vagyok?

Figyelt kérdés

Vonzódom egy férfihoz, nagyon kedves férfi, romantikus. Nagyon jól csókol, azt élveztem. Viszont, ha a szexre gondolok elkap az undor.

Egyszerűen nem bírom megtenni, nem vágyom rá.

Az hogy a saját testem "használja" egy másik ember teljesen megforgatja a gyomrom. Túl erső, de ez az igazság,nem tagadom.

Aszexuálisá váltam, vagy csak utálom a testem és nem akarom el hinni, hogy ez valakinek tetszik, valaki szépnek találja!?


2019. dec. 21. 00:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit ellentmondásos, amit írsz. Először azt írod, hogy nem akarod, hogy használja a tested. Aztán azt, hogy nem látod magad elég szépnek ahhoz, hogy elhidd, kellesz neki. Szerintem egyszerűen csak az adott férfi nem izgat fel téged. Bár több körülményt kellene ismeri, ahhoz, hogy mondjunk valami használhatót is.
2019. dec. 21. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
95%
Az a baj, hogy az elképzelésed a szexről helytelen. Az emberek azért szexelnek, hogy élvezetet okozzanak a saját testüknek, ideális esetben a lelküknek is, és a másikénak is. Egyáltalán nem az van a fejükben, hogy "használják" a testét. Ha nem élveznék, akkor nyilván nem szexelnének. Azt azonban sajnos nem tudom, hogy ezen a gondolkodásmódon hogyan lehet változtatni. Ha te erre egyáltalán nem vágysz, akkor igen, lehet, hogy aszexuális vagy.
2019. dec. 21. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy? Szűz?
2019. dec. 21. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az aszexualitás azt jelenti, hogy senkihez nem vonzódsz szexuálisan. Ha érzel iránta szexuális vonzalmat, akkor egyértelműen nem vagy aszexuális. Ha nem szexuális, hanem más jellegű vonzalmat érzel, pl. romantikus vonzalmat, akkor lehetsz aszexuális.
2019. dec. 22. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!