Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Eddig két barátom szóvá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eddig két barátom szóvá tette, mert tényleg túl kicsi a mellem?

Figyelt kérdés

Eddig két volt barátom csak szóvá tette ( nem gúnyolva ) hogy túlságosan picik a melleim. Ezen én besértődtem, de csak titokban, mert nem akartam ovisnak látszani...

Nem tervezek egyáltalán mellműtétet, eszemben sincs, én jól érzem magam így!


Ezen a lenti képfeltöltés linken megnézhettek, DE senki ne próbáljon további képeket kicsalni, kikönyörögni, üzikre sem válaszolok és ha valaki kétszer ír, akkor tiltom vagy szólok a modinak zaklatásért!


[link]


2021. szept. 25. 18:33
1 2 3 4 5
 41/42 anonim ***** válasza:
15%
Kicsi! De hogy nem vagy képes egyenesen megállni... nyilván nem a csöcsöddel volt bajuk valójában, csak ez is zavarta őket.
2021. szept. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 anonim ***** válasza:
Annyira nem értem ezeket a méret "problémákat". Ugyanúgy lehet szexis, izgató egy pici mell, mint egy nagy. Egy pici, vagy átlagos farok is lehet sokkal szebb, mint egy amorf 25 centis.
2022. szept. 15. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!