Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Eddig két barátom szóvá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eddig két barátom szóvá tette, mert tényleg túl kicsi a mellem?

Figyelt kérdés

Eddig két volt barátom csak szóvá tette ( nem gúnyolva ) hogy túlságosan picik a melleim. Ezen én besértődtem, de csak titokban, mert nem akartam ovisnak látszani...

Nem tervezek egyáltalán mellműtétet, eszemben sincs, én jól érzem magam így!


Ezen a lenti képfeltöltés linken megnézhettek, DE senki ne próbáljon további képeket kicsalni, kikönyörögni, üzikre sem válaszolok és ha valaki kétszer ír, akkor tiltom vagy szólok a modinak zaklatásért!


[link]


2021. szept. 25. 18:33
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
100%
7# mi félelmetes van a haján?😂😂
2021. szept. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
53%
Modell alkat. A zarában is ilyen alkatú, mellű lányok vannak. Csinos
2021. szept. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
63%

ma 18:52

Van egy ilyen betokosodott sztereotipiám hogy a szöszke lányok vagy gonoszak vagy fárasztóan ostobák. Ez nem jelenti azt hogy a kérdező az, és azt sem jelenti hogy ez minden Szőkére igaz. Csupán közel 30 év alatt egyszer sem találkoztam olyan Szőkével aki "normális" :D tudom hogy rosz helyre születtem, de ez így az évek folyamán kialakult, ahogy az is hogy a "Betti" nevű lányok nem mind értelmesek :D

2021. szept. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
47%
Rakd le normálisan a kezed,akkor látszik milyen valójában.
2021. szept. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
Semmi baj veluk
2021. szept. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen okés, passzol az alakodhoz.
2021. szept. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 A kérdező kommentje:
14: Ha nem bírod akkor regizz ki és nem meztelenül mutogatom magam! :P
2021. szept. 25. 19:05
 18/42 anonim ***** válasza:
69%
Nyilván nem nagyok, de bakker, brutálszexi vagy így ezen a képen. Én szeretem a nagy ciciket is, de ezek a feszes, nagyon formás szép cickók isteniek így, és arányos a testedhez is, mert csinos vagy ahogy látom. Ja és szőke <3
2021. szept. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
100%
Kicsik, de ez nem verseny és sok nőnek jól tud állni a kicsi is, sőt sok pasi kifejezetten szereti. Nyugtasd magad, hogy így legalább majd nem fognak megereszkedni és 40 évesen is olyan lesz mint most.
2021. szept. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
66%

Bocs, de nem a melleket nézem egy nőn, a te képeden sem.

Ettúl még beszélgethetnénk privátban is, másokkal is szoktam, de ráírni nem szabad, minden percben robbanhat. Amúgy meg nagyon nem érdekel, ki tilt le, ki nem ezen a szutyok oldalon, vagy kitiltanak-e vagy sem, bőven tudok találni más időtöltést.

2021. szept. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!