Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Eddig két barátom szóvá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eddig két barátom szóvá tette, mert tényleg túl kicsi a mellem?

Figyelt kérdés

Eddig két volt barátom csak szóvá tette ( nem gúnyolva ) hogy túlságosan picik a melleim. Ezen én besértődtem, de csak titokban, mert nem akartam ovisnak látszani...

Nem tervezek egyáltalán mellműtétet, eszemben sincs, én jól érzem magam így!


Ezen a lenti képfeltöltés linken megnézhettek, DE senki ne próbáljon további képeket kicsalni, kikönyörögni, üzikre sem válaszolok és ha valaki kétszer ír, akkor tiltom vagy szólok a modinak zaklatásért!


[link]


2021. szept. 25. 18:33
1 2 3 4 5
 1/42 anonim válasza:
82%
Semmi baj nincs a melleiddel, így jók ahogy vannak!
2021. szept. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
85%
Jó. Ha tudni szeretnéd valóban picik, de feszesnek és formásnak tűnnek szóval nincs velük semmi baj. Nekem személy szerint nem tetszenek a nagy mellek, sokkal esztétikusabb egy kisebb, de feszesebb cici.
2021. szept. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
16%
Nekem is teszenek a ciciid 😊
2021. szept. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
100%

Hát szerintem, elég tahó dolog leszólni egy nőnek a mellét... Mintha egy pasinak a péniszét szólnák meg... Velem egyszer ez történt (pedig nagyobb az átlagnál, meg is mértem) és még így nagyon sokáig rosszul eset. Más testi hibát semmilyen formában nem szoktuk felhozni, kivéve ha mondjuk tetszik neked:

pl. szépek szerintem, én a kicsi melleket is szeretem, ha ez megnyugtat. :)


A fiúddal szerintem beszéld meg ezt a dolgot, hogy ez nem esett valami jól, ha nem felesz meg neki akkor keress olyat aki elfogad olyannak amilyen vagy. Sok férfi imádja a kisebb melleket, emiatt ne aggódj.

33F

2021. szept. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
67%
tenyérnyi, nincs vele baj
2021. szept. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
74%
Szia, igen tényleg kicsik. Viszont elég szép formásnak tűnnek, úgyhogy keress olyat akinek bejön. Lesz ilyen :)
2021. szept. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
41%

Nekem is tetszenek. Mondjuk a hajadtól félnék picit, de a melleid jók.

Egyszerűen csak olyan pasikat fogtál ki akiknek a nagyobb mellek jönnek be. Mindenkinek más az ízlése és emiatt ne szegje semmi a kedved alkatra is jó vagy

2021. szept. 25. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 A kérdező kommentje:

Köszönöm eddig mindenkinek! :)


7: Minek is félnél a hajamtól? :)

2021. szept. 25. 18:50
 9/42 anonim ***** válasza:
100%
Tökély. 🙂
2021. szept. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
100%
Két idétlent fogtál eddig ki, majd lesz ott értelmesebb is.
2021. szept. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!