Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Eddig két barátom szóvá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eddig két barátom szóvá tette, mert tényleg túl kicsi a mellem?

Figyelt kérdés

Eddig két volt barátom csak szóvá tette ( nem gúnyolva ) hogy túlságosan picik a melleim. Ezen én besértődtem, de csak titokban, mert nem akartam ovisnak látszani...

Nem tervezek egyáltalán mellműtétet, eszemben sincs, én jól érzem magam így!


Ezen a lenti képfeltöltés linken megnézhettek, DE senki ne próbáljon további képeket kicsalni, kikönyörögni, üzikre sem válaszolok és ha valaki kétszer ír, akkor tiltom vagy szólok a modinak zaklatásért!


[link]


2021. szept. 25. 18:33
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kicsik, nekem tetszenek :) Mondjuk nekem meg a nagy nem jön be. 25/f
2021. szept. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyan nő vagyok, de szerintem hasonló méretű a mellem, meg merem kockáztatni hogy valamivel kisebb is. Soha egyetlen egy férfi se tette szóvá úgy, hogy az minimálisan is sértse az önbecsülésem. Így szerintem a te partnereiddel van baj, - eretlenk és bunkók - ha ezt így mondják. Nincs semmi baj a kis mellekkel, szerintem gyönyörűek. Ugyan nincs biszexuális hajlamom, mindig is a legszebbnek a kismellu vékony nőket találtam. :D Szóval nyugi tökéletes vagy így.
2021. szept. 25. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
Szép vékony vagy, alkatodhoz arányos cicikkel :)
2021. szept. 26. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
Számomra teljesen jó méret lenne, nekem kifejezetten tetszenek a kisebb méretű cicik.
2021. szept. 26. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
Szerintem nem túl kicsik, én imádnám őket 🙂😉
2021. szept. 26. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim válasza:

Rengeteg ember megnyugtatott, de szerintem sem kell félned. Szerintem az a legfontosabb, hogy Te így vagy boldog.


Régebben olvastam egy felmérést, ahol ha a férfiak anonim módon nyilatkoztak, akkor több férfi preferálta a kis melleket a nagyobbakkal szemben. Ez egy olyan dolog, ami barátok előtt nem túl menő bevallani, mert mindenki csak a nagy, óriási mellekről szövegel, de speciel én is a kisebb melleket kedvelem. Jobban szeretem ha valami nagyon feszes, számomra sokkal szexibb. Mindenkinek persze más jön be, a világ így szép, de a képből ítélve nem hiszem, hogy a párválasztással sok gondod lehet/lesz, és amúgy a melleid sem olyan kicsik. Persze, lehet, hogy átlagostól kisebb, de vannak lányok, akiknek sokkal kisebb, és azokkal sincsen semmi baj.

2021. szept. 26. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
Brutal jó melled van! 35f
2021. szept. 26. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:

Szia!


A volt barátnőmnek jóval kisebb mellei voltak és mégis imádtam. Tökéletes volt! Őt zavarta, hogy kicsik, engem nem. Sokszor dícsértem, hogy gyönyörűek a mellei. Nem akarta elhinni, hogy tényleg így tetszik ahogy van, pedig így volt. Ne legyenek problémáid emiatt, nem kicsik a melleid! Egy kisebb cici sokkal szebb, szexibb mint egy túl nagy! 44/F

2021. szept. 26. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
45%
Hát ez se te vagy
2021. szept. 26. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim válasza:
100%
Teljesen rendben vagy.
2021. szept. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!