Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A kövér nők egy része miért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kövér nők egy része miért gondolja, miért van akkora önbizalmuk, hogy rámozduljanak a pasimrra?

Figyelt kérdés

Némelyik azt se látja, hogy kövér és tele van önbizalommal.

Az egy dolog, hogy a pasim röhög rajtuk, és nem sikerül ezeknek a lányoknak elcsábítani, elvenni őt tőlem, de akkor is a rossz szándék számít.


Emellett kiskorom óta szekáltak, hogy “sovány”, “gebe” miközben teljesen normális alkatom volt. De bezzeg ha vissza mer szólni az ember akkor ők sokkal jobban a szívükre veszik.


Komolyan nem értem… -_-“



2021. szept. 24. 18:18
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
6%
#6 Látom sikerült betalálnom egy kövért. Vagy csak magadra vetted? Neked is akkora a pofád a semmire mint a társaidnak :D.
2021. szept. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
89%
Hát kérdező veled se kevés baj van... Látszik, hogy leszólod a ,,kövéreket ",miért ne lehetne tele önbizalommal!? Az is lehet hogy te sem látod hogy mennyire csontsovány vagy. A ,,pasid" pedig pedig röhög rajtuk. Hát gondolkodj el,akkor veled se a két szép szemedért van...
2021. szept. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
11-es engem nem sértessz meg h le kövérezel. Ellenben te tele lehetsz fusztrációval. Nemtom h pasi vagy e vagy csaj. Bár inkább nő lehetsz, mert a pasikat megtanítják legalább arra h ha valami nem is tetszik neki akkor sem sértegetjük a másikat. Elhiheted kb annyit ér a véleményed nekem, mint a kiskutyám kakija az udvaron.
2021. szept. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
59%

Igen a kövér csajoknak néha tényleg nagy a szájuk.

Nekem is volt egy ismerősöm aki egy buliban kikezdett egy vékony lány pasijával. Mondta neki a pasi hogy ne csinálja mert a barátnőjével nem érdemes ujjathúzni, a duci csaj meg közölte vele hogy majd ráül és összetöri. A csaj valahogy megtuda, hogy ráhajtottak a pasijára.

Amikor megjelent jó nagy balhé kerekedett.

2021. szept. 25. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
16%
Kompenzálnak csak.
2021. szept. 25. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
13%
Na ettől most bepörögtek a dagadt úthenger pitsák :DD
2021. szept. 25. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
74%

16 - os, Nem minden molett nőnek van úthenger hátsója! Én is molett vagyok, nem nagy fenékkel!

2-es voltam.

2021. szept. 25. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
4-es voltam... Bocs
2021. szept. 25. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Nekem is van 2 duci/kövér ismerősöm, mindketten magabiztosak és az önbizalmuk tényleg irigylésre méltó. Mármint számomra mindenképp :D én annak ellenére, hogy magas vagyok, sportos, állítólag szép is, nagyon durva önbizalomhiánnyal küszködök még 35 évesen is.

Ez emberfüggő.

Ahogyan az is, hogy ki mekkora ribi. Tökmindegy, hogy kövér vagy sovány, aki más párját próbálja elcsábítani, arról ez a véleményem.

2021. szept. 25. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%

Ez valami provokáló kérdés? :D Igen, az!


20/L, aki vékony és csinos, de semmi értelmét sem látja egymás gyalázásának.

2021. szept. 26. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!