Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A kövér nők egy része miért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kövér nők egy része miért gondolja, miért van akkora önbizalmuk, hogy rámozduljanak a pasimrra?

Figyelt kérdés

Némelyik azt se látja, hogy kövér és tele van önbizalommal.

Az egy dolog, hogy a pasim röhög rajtuk, és nem sikerül ezeknek a lányoknak elcsábítani, elvenni őt tőlem, de akkor is a rossz szándék számít.


Emellett kiskorom óta szekáltak, hogy “sovány”, “gebe” miközben teljesen normális alkatom volt. De bezzeg ha vissza mer szólni az ember akkor ők sokkal jobban a szívükre veszik.


Komolyan nem értem… -_-“



2021. szept. 24. 18:18
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Bocsi a hibákért, telefonról, kapkodva írtam
2021. szept. 24. 18:19
 2/20 anonim ***** válasza:
93%

Ne bántsátok már egymást no.

Ha úgysem sikerül elcsábítani a barátod, akkor minek foglalkozol velük?

2021. szept. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
79%
Az biztos h nagyobb önbizalmam van duciként nekem mint neked aki csak sérteget és megaláz mást. Tudod ez azoknak a szokása akik nincsenek magukkal megelégedve. Én nem megyek le a szintedre h sértegesselek, mert sose bántok senkit se az alkata miatt. De te elég megkeseredett lehetsz. Kössz nem kell a pasid jut minden ujjamra a tiéd nélkül is.
2021. szept. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
74%
Ez az csajszi 3! Jól megmondtad (írtad)! N
2021. szept. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
28%
Én azt sem értem, hogy a kövérek mire verik magukat. A többségnek akkora a pofája mint az állat. Futni meg nem bír. Vicc kategória.
2021. szept. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
70%
#5-ös inkább te vagy az. Ha nem tetszik csukd be a szemedet. Gondolom ronda is vagy és még bunkó is. Te vered magad a semmire. Az önbizalmadat is nethuszárkodásból nyered.
2021. szept. 24. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem nem értetitek, a kérdező nem alaptalanul szidja a kovereket.

Ha gyerek korod óta cseszegetnek és még felnőttként is le akarják nyúlni a pasidat akkor még jó hogy nem tetszik.

Egyébként én sem tudom, gyerekként vékony fiú voltam mindig csesztettek. Pár éve felszedtem jó pár kilót és valamiért egyre jobban nyomulnak a csajok... És mindegyik állítja hogy nem kéne fogynom így vagyok férfias. Nem tudom mi bajuk van az embereknek de úgy néz ki hogy az egészséges testalkat nem nyerő.

2021. szept. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
87%

Nem olvastam vissza senkit, csak a kérdés...


Mi a f...ért ne lehetne önbizalma??? Mivel vagy te előrébb? Röhög a párold? Biztos jobbat találna nálad a "kövérek" között! Mi az hogy kövér? Én az arányosságra (bár ez sem teljesen igaz) adok. Nekem tetsző arc,(számomra) arányos testalkat, passzoló mentalitás, egyező érdeklődési kör (egyik mehet a másik "kárára"). Nem ismerlek titeket, de kb. műemberek vagytok. Meghatározó, hogy a külvilág mit gondol rólatok. Görcsösen ragaszkodtok a médiákból jövő (egyébként ez a világ rákja) normákhoz. Hajrá!!! Plastic Barbie megtalálta plastic Ken-t. Legyetek boldogok, minket meg hagyjatok békén! Ennyi.

2021. szept. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
85%
#7-es ez nem magyarázat akkor se a kérdezőnek. Engem is gyermekkorom óta piszkàltak a súlyommal. Majd amikor 40 kiló lettem az volt a bajuk. Egyszerűen meg kell tanulni elengedni mások véleményét. Most is duci vagyok mégse kapom fel a fejemet, meg borulok ki ha a pasimra nyomulnak. Akit lehet vinni azt ugyis viszik. De a kérdező szimplán provokatív és megkeseredett az ötössel egyetemben akik úgy gondolják azok a nők akik nem 50 kilósak akkor már nem lehet emberszàmba se venni és meg kell vetni. Ki mit ad azt kap.
2021. szept. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
92%

Azért van önbizalmuk mert a sovány nők tele vannak feszültséggel , önbizalom hiánnyal.

Nekem is volt ilyen vékonyabb csajom , de valami nagyon rossz volt vele még beszélgetni is .

Ideges volt , állandóan nézte volna magát a tükörbe, mindenkire megjegyzést tett.

Amióta egy kicsit ducibb barátnőm van teljesen más lett az életem, sokall nyugodtabbak vagyunk, ő is és ezáltal én is.

Vidámabb, jobb vele hülyéskedni, beszélni és minden más.

2021. szept. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!