Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kövér nőkkel nehezebb a szex?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kövér nőkkel nehezebb a szex?

Figyelt kérdés
Gondolom nem olyan mozgékonyak sok pózt nem lehet velük csinálni hamar kifáradnak lihegnek milyen negatív tapasztalatok volt dagadt nőkkel?
2021. szept. 18. 18:33
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
Jobban is beizzadnak
2021. szept. 18. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
72%
Én 140 kg-os csajjal voltam, hatalmas cicik és hatalmas lógó has, imádtam. Igen, nagyon nehezen mozgott, szex közben is mozdulatlan volt. De engem pont ez izgatott nagyon, hogy pár percet dugtam, és már láttam rajta, hogy kivan fáradva. Ha ez zavar, nem kell kövér nővel dugni, és kész.
2021. szept. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
66%
2, hogy tudtad neki bedugni? Gondolom nagy farok kell, mert mindenhol hája van és nehéz bejutni.
2021. szept. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

3as

Jó zsíros volt a puncija is. Elbírt volna jóval nagyobb méretet is, de ekkorát kapott, amekkora nekem van :D De élveztem így is.

2021. szept. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha ő van fölül, akkor igen.
2021. szept. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
47%
Ugye csak vicceltek?! Voltam nagyobb nővel és talán a legjobb orgazmusokat ott éltem át, benne. Minden partnerem más és más, mert nem keresem az utódban az elődöt, szóval van tapasztalat.
2021. szept. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!