Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kis mérettel telt nőkkel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kis mérettel telt nőkkel nehezebb a szex(úgy hogy én is mackós vagyok)vékonyabbakkal könnyebb(rosszlányok-ról akarok menni valakihez)?

Figyelt kérdés

szerintem egyszerűen nem férek oda a kutya póz tuti kizárva

eredetileg a telt nők jönnek be,mostanság talán a sok vissza utasítás miatt el kezdtek vonzani az átlagos,vékony csajok lehet csak azért mert velük könnyebben tudnák szexelni.(ha már prostihoz megyek tuti el élvezzek és amire vágyom megkapjam így gondolkodom)

25f


2021. ápr. 7. 11:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem beszéld meg a csajjal, hogy sok poziturát akarsz kiprobálni. Legalább te is megtudod, hogy mi lesz neked a jo. (Mellesleg nem igazán hiszem, hogy a kutya nem megy ha a lány rendesen bepucsit. Mellesleg milyen méret?)
2021. ápr. 7. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

12-13cm mereven

nem tudom esetleg ha valaki volt ilyen helyzetben szívesen meghallgatnám a sztorit az az sikerült-e a dolog jó volt-e stb. esetleg ha utána volt átlagos mérettel jobb volt-e? bár lehet ki próbálom ezzel is azzal is majd csak ugye nem szívesen dob ki az ember 20 ezret bár alapból a telt nők jönnének be szóval ha más nem van mit fogni rajta és ott az orál is szóval ha bele gondolok nem pénz kidobás.

rosszul nem járhatok ezzel a gondolat menettel még a 120-30 kategóriával sem mondjuk ez már nem hiszem hogy vonzana.

2021. ápr. 7. 13:16
 3/5 anonim ***** válasza:

haver inkább fullos csajt dugj ha már fizetsz legyen eszed

még hogy 120-30 ne már ember még fizetnél ilyenekért

2021. ápr. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Méreted átlagos, az hogy mennyire megy a szex meg attól függ mennyire hangolódsz rá és mennyire vagy ügyes. Ja telt és telt között elég nagy eltérések vannak, ha egy 200 kg-s nővel akarnád csinálni na ott biz' egy 25 cm-s pélóval is gond lenne. A 90-100 kg-s telt nőkkel ugyanolyan könnyen megy csak meg kell találni a pózt (ha erre gerjedsz mindenáron).
2021. ápr. 7. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, 13 cm az kicsi, de odaérni odaérsz már. A prosti meg örül, ha kicsi, nem fáj neki annyira.
2021. ápr. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!