Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Jó ötlet lenne lefeküdnöm a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó ötlet lenne lefeküdnöm a volt gimis tanárommal, aki sokat segített annó, mert belém volt esve, és most maga alatt van, mert elvált? Egyébként nem jön be. Kövér, és öreg. 19/l

Figyelt kérdés
2021. szept. 19. 14:15
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
87%
Minek? hiába fekszel le vele nem fog jobb jegyet adni egy volt tanár.
2021. szept. 19. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
88%
Ezt neked kell érezned. De akárhogy is döntesz, tisztázd vele, hogy csak barátságból fekszel le vele, ne reméljen ettől többet.
2021. szept. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem nem jó ötlet, egyikőtöknek sem lesz jobb hosszú távon.
2021. szept. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
63%
Csak pippantsd le. Ha meg elég perverz vagy, hagyd, hogy kinyaljon, de szex nem kell azt már nem bírná a szíve :D
2021. szept. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
84%
Nem jó ötlet! Minek? Szánalomból, vigasztalásnak? Nem vagy te Teréz anya!
2021. szept. 19. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
96%
Itt a gyékán is sok kövér és öreg pasi van akik nem jönnének be neked. Szerintem feküdj le nyugodtan azokkal is mert miért is ne??
2021. szept. 19. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
De ők nem segítettek 4 évig.
2021. szept. 19. 14:31
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Hálából szánalomszex valakivel, aki nem is jön be...?
2021. szept. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
94%
De most nem értem, ha nem tetszik miért kérdés, hogy lefeküdj vele?:D mert elvált és segítenél búfelejteni vagy mi? Ha ennyire balfsz hogy nem tud felszedni valakit dugni, akkor nem tűnik egy főnyereménynek. Szerintem neked se lesz jó a szex, ha nem vonzódsz hozzá. Esetleg ajánld fel a társaságod, beszélgethet veled stb ha akar és mondjuk nem nagyon vannak barátai, magányos. Az is nagy segítség ilyenkor szerintem. Meg az, ha meghallgat valaki és nem bánja, ha nyavajogsz egy kicsit. De ennék többnek nem tudom mi értelme lehetne
2021. szept. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Nyilván egy 19 éves lányt nehezebben kap meg egy 50-es fickó...
2021. szept. 19. 14:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!