Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Jó ötlet lenne lefeküdnöm a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó ötlet lenne lefeküdnöm a volt gimis tanárommal, aki sokat segített annó, mert belém volt esve, és most maga alatt van, mert elvált? Egyébként nem jön be. Kövér, és öreg. 19/l

Figyelt kérdés
2021. szept. 19. 14:15
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
92%
Nyilván vicces kamu kérdés, de amúgy nagy sztori lenne.
2021. szept. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:
Ha azt hiszed, hogy a tanárok nem kívánnak meg minket, akkor még nagy csalódások fognak érni.
2021. szept. 19. 14:46
 13/27 anonim ***** válasza:

Hogy lenne rá alkalmad? Még beszéltek azóta is, vagy látogatod? Honnan tudod hogy megkívánt? Mondta célzott rá?


Egyébként csak ha neked is bejön a dolog, de szerintem bejön valamennyire azért is írtad ki ide..

2021. szept. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
91%
Nem azért gondolom, mert ne kívánna meg egy csajt, hogy kamu, hanem mert aki merné ezt az nem a gykn kérne tanácsot, hogy mit tehet és mit nem. Ez nyilván csak ilyen szórakoztató cucc ide, valakitől aki unatkozik.
2021. szept. 19. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
94%
Azt szerintem érti mindenki hogy egy középkorú férfi miért akar szexelni egy 19 éves csajjal. Azt nem értjük hogy te miért akarsz szexelni egy olyan fickóval akit nem is kívász egyáltalán. Az hogy segített neked a tanulásban az oké. De jobb helyeken nem szexxel szokás megköszönni a segítséget.
2021. szept. 19. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
93%
Lol. Eközben sportos, fiatal férfiak küszködnek azzal, hogy fiatal barátnőjük legyen.
2021. szept. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
75%
Hát ha ennyiért oda adod magad valakinek, akkor meg van rólad a véleményem. :)
2021. szept. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:
Ennyiért? Négy évig mindenben segített, korrepetált, a korombeliek arra sem képesek, hogy a táskámat vigyék, amik majd leszakad a karom.
2021. szept. 19. 16:26
 19/27 anonim ***** válasza:

Én értem, hogy hálás vagy neki, ke könyörgöm...

Akkor írj neki egy köszönőlevelet, vagy vegyél neki valami ajándékot, mondjuk valami drágább piát, amit tudod, hogy szeret.

De ne tedd szét neki a lábad úgy, hogy nem is kívánod...

2021. szept. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
Jó, akkor ha én kedves vagyok veled velem is lefekszel? Ugye hogy nem. Valamiért te le akarsz vele feküdni, csak nem mered magadnak sem bevallani az igazi okát. Hiába mondod hogy öreg meg nem is tetszik, tetszik az neked..
2021. szept. 19. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!