Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan férsz hozzá egy kövér...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan férsz hozzá egy kövér nő puncijához?

Figyelt kérdés

Amikor terpeszbe van a lába akkor is olyan mintha zárva lenne? Melyik szögből a legkönnyebb megközelíteni a bemenetet?


Emellett nem nehéz a súly amikor ő van felül és lovagol rajtatok? Nem roppan szét a farkatok?



2021. szept. 18. 19:15
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Van különbség a farkatoknak érzésre?
2021. szept. 18. 19:16
 2/15 anonim ***** válasza:
88%
Azért nem mindegy hogy mennyire kövér és hol.
2021. szept. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
41%
Bárhol tudsz rajta egy pinát hajtogatni és belevered.
2021. szept. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
16%

a kezedbe veszel egy szelet kenyeret,egy hegyes erőset,leharapod a szalonnáit,és már dughatod is.jól is laksz,és élvezel is 🤣

2in1 😉

2021. szept. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
45%
Kikeresem a lexikonból.
2021. szept. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
86%

Voltam kövér,sőt extrém kövér/192 kg-os/ nővel is. Neki a hasa volt hatalmas,felfogta a köldökénél,hogy ne lógjon le szex közben a p..cijára.

Óvatosan rám is ült,fogtam a kezét. Nehezen mozgott az ágyban,de csodás volt vele a szex. Nyílván aki nem szereti a kövér nőket,annak ez nehezen érthető meg.Nekem csak az ilyen alkatú nők jönnek be.

2021. szept. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
38%
Kérem, hogy szellentsen egyet, hogy legyen valami támpontom.
2021. szept. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
10%

Voltam telt nővel, és voltam nem telt nővel. Nem kövér, hanem telt! Ég és föld a kettő közötti különbség. Soha többé telt nőt, izzadnak mint a disznó, budosek és nem lehet a zsíros puncijukat rendesen megdugni. Nem tudják misszionárius pózban a lábukat maguk felé húzni, a gyomruk nem engedi. Oda hasról már nem is beszélve.

🤮🤮🤮🤮

2021. szept. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
70%

8-as: ízlések és pofonok.......Ezerszer jobb a szex egy extrém kövér nővel,mint egy sovánnyal.Puha a testük,nem csontos,kemény.

9-es: kövér nő is lehet ápolt.Szinte minden pózt lehet velük,csak érezzék,hogy kívánod,szereted.

2021. szept. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
72%

Puha a testük,selymes a bőrük. Nem csontosak és kemények,mint a sovány nők.

Valóban fognia kellett a hasát,hogy alatta hozzáférjek,de alatta volt a gyönyör!!

2021. szept. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!