Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szubmisszívek, mi volt a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szubmisszívek, mi volt a legkreatívabb büntetés amit kaptatok?

Figyelt kérdés

Nem a szokásos fenekelés meg ilyesmi, hanem valami különösen kreatív, különösen megalázó, vagy épp alkalomhoz illő büntetésre gondolok.


Szeretitek az ilyen büntetéseket, vagy inkább a szokásos módszereket bírjátok jobban?



2021. szept. 20. 21:32
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:
89%

#40

Nekem még női szemmel sem volt valami érdekes a film. Bár lehet az volt a hiba, hogy nem teljesen figyeltem rá. Meg nem tudom mennyire számít az élvezhetőségbe, hogy melyik nemhez vonzódsz.

De azért legfeljebb nagy kedveséggel is csak másfél csillagot mondanék rá az 5ből.

2021. szept. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim ***** válasza:
83%

#41: Szeretem a spontán dolgokat, nem kell sok eszköz szerintem, "mocskos" fantàzia kell :) De ha élvezed, akkor ez úgyis jön magàtól.


Például én imàdok verbàlisan alàzni, és az nincs a filmben. Lehet ezért sem tetszett annyira :)


Ha filmet nézek, igyekszem minél amatőrebbet keresni, olyat ami őszinte. Egy derékszíj is elég hogy uralj valakit, nem kell BDSM szoba.


Amúgy én enyhén biszexuàlis vagyok :)

2021. szept. 21. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim ***** válasza:
100%

#42

És egy leszbikusnak vajon mennyire élvezhető?

2021. szept. 21. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim ***** válasza:
93%

#43:


Micsoda ? Hogy egy férfi lecsatolja a derékszíjàt és magàhoz hív... ?


Gondolom egy leszbikusnak ez nem élvezetes.


De a nők màsként élik meg a dominanciàjukat. Neked biztosan az tetszene :)

2021. szept. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:
57%

#44

Mondom én a filmet csak fél szemmel néztem, mert eléggé bizarr volt a szituáció. Szóval nagyjából csak annyit tudok a filmről amennyit oda pillantottam rá [keveset]. :)

De azért köszönöm a választ. :)

2021. szept. 22. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim válasza:
100%
Nem tudom hogy valaki látni fogja-e ezt még, de sz*r szürke 50 árnyalata helyett nézzétek meg “A titkárnő” című filmet. Arról mintázták a szürke 50 árnyalatát. 1000x jobb és valósághűbb.
2021. szept. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim ***** válasza:
79%
engem a pasim fenekelni szokott
2021. szept. 27. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!