Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szubmisszívek, mi volt a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szubmisszívek, mi volt a legkreatívabb büntetés amit kaptatok?

Figyelt kérdés

Nem a szokásos fenekelés meg ilyesmi, hanem valami különösen kreatív, különösen megalázó, vagy épp alkalomhoz illő büntetésre gondolok.


Szeretitek az ilyen büntetéseket, vagy inkább a szokásos módszereket bírjátok jobban?



2021. szept. 20. 21:32
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:
92%

#22

Képzeld elolvastam már őket a válaszírás előtt. Miért is kéne pszichiáter valakinek csak azért mert Sub vagy Masochista? Ennyi erővel minden fétisre rálehetne varrni ezt amit te állítasz. S azért minden embernek van valami ami fétisnek nevezhető. Talán még neked is.

2021. szept. 21. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 anonim ***** válasza:
83%
Nem a 23-as vagyok, de attól nem lesz valaki beteg mert neki ez a bánásmód tetszik. Nem csak az Ultradomináns "Én vagyok a világ Istene ti porszemek" mentalitás létezik. Mindenki más, attól mert nem a te ízlésed attól még nem lesz beteg a másik. Meg nem kell ezeket olvasgatni ha nem tetszik, gondolom senki sem kényszerít rá téged.
2021. szept. 21. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 anonim ***** válasza:
89%

#27

Még mindig nem írtad le, hogy ez mitől szánalmas. Pedig nem ártana végre érvelned is mellé.

Az meg nem a kérdezők hibája ha a figyelt témák között ott van neked ez a téma.

2021. szept. 21. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 anonim ***** válasza:
90%

#25


Ha téged ez nem érint, nem foglalkoztat, akkor ne foglalkozz vele. Én is furcsállom, hogy vannak, akik akciófilmeket néznek, de mivel ebből nekem semmi hátrányom nem származik, nem megyek oda egy ezzel foglalkozó topikba, hogy kritizáljam, cseszegessem őket.

2021. szept. 21. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 anonim ***** válasza:
16%
28-as leírtam már sokszor, értelmezni is tudni kéne. Azért szánalmas, mert ezek az emberek hagyják, hogy bármit megtegyenek velük, annyira szerencsétlen lelkiállapotban vannak, és észre sem veszik, hogy mennyire lealacsonyodnak. Amúgy meg a heteroszexualitás témakört figyelem, de az is tele van ezzel sajnos.
2021. szept. 21. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 anonim ***** válasza:
79%

#30

Amiket érvnek írsz azok nem lelkiállapotok meg lealacsonyodás. Hanem az adott ember érdeklődési köre. Attól még nem lesz se jobb se rosszabb nálad, hogy ezt szereti, ez tetszik neki.

2021. szept. 21. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 anonim ***** válasza:
90%

#30: Én dominàns vagyok,mindig odafigyelek a Pàromra.


De azt kéne megértened, hogy én nagyon rosszul érzem magam, ha el kell fojtanom a vàgyaimat. Amikor megêlem a dominanciàmat, akkor boldog vagyok és felszabadult.


34f

2021. szept. 21. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 anonim ***** válasza:
91%

#30


Hogyne vennénk észre, hogy lealacsonyodunk? Épp ez a játék lényege! Izgatónak, izgalmasnak tartjuk, hogy feszegetjük a határainkat.


Persze ez egy fura dolog, én sem terjesztem magamról, meg nem is tartozik másokra, de amíg az ember kontrollálni tudja, és csak a szexuális életére redukálja az ilyen hajlamait, addig egyáltalán nem kóros vagy veszélyes.

2021. szept. 21. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 anonim ***** válasza:
86%
Azért itt inkább az az elmebeteg aki idejön kötekedni csak mert neki nem tetszik az ilyen életmód. :D
2021. szept. 21. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 anonim ***** válasza:
89%

#34:


32-es vagyok. Nagyon nem érted az egészet. Egyrészt mindig kommunikàlok a pàrommal, mi izgatja és mi nem. Màsrészt làtom és érzem is rajta mit szeret.


Például ha megcsavarom a bimbóit és Ô ettől őrülten nedvesedik az jót jelent :)

2021. szept. 21. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!