Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mást sem tud nyelvvel kielégít...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mást sem tud nyelvvel kielégíteni a pasija?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretjük egymást, de nem tud orálisan kielégíteni. Túl durván csinálja és ha szóváteszem még megsértődik, meg szuszog mint aki unja. Akkor ne csinálja ha unja...

2021. szept. 20. 12:37
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
100%
Engem az összes pasi ki tudott elégíteni így, pedig már 40 felett vagyok.
2021. szept. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
90%
Nem tudna, nem lennék vele. Alap, hogy ki tudjuk egymást elégíteni.
2021. szept. 20. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
100%
Adj a kezébe egy sminkecsetet, vagy a konyhából a tojáskenő tollat, azzal simogasson. Azt nem tudja rányomni. Aztán a végén mondd neki, hogy ilyen gyengéden csinálja a nyelvével is.
2021. szept. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
100%

Sokáig azt hittem, hogy engem sem lehet, aztán véletlenül több év után az akkori barátom nagyon(!) ráérzett, és nem túlzok: legfeljebb 2 perc alatt elmentem, még akkor is, ha nulla kedvem volt szexelni. Csak bebújt a combjaim közé, és egy perc után már kész voltam tőle, kettő után pedig, mint egy régi Orsay plakáton volt: Thank God I'm A Woman.

( [link] )


Aztán vele szakítottam, és ott tartok, ahol a part szakad.


Tanulság: ha valaki jól nyal, gyorsan menjetek hozzá, mert nyalni impotensen is lehet majd...(és ha te nem csapsz le rá, az utódod le fog:)

2021. szept. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon gyerekesen viselkedik ez a pasi és rettentően hiú, egoista. "Csak" te nem számítasz a történetben.


A te puncid is túlérzékeny lehet, mint az enyém. Teljesen más módon kell "bánni" vele, mint ami a fiúk fejében van, és mi is csak találgathatunk addig, amíg valaki hozzáértő szája (szándékosan nem nyelvet írtam) alá/fölé/elé nem kerülünk, hiszen nekünk csak az ujjaink vannak, amivel tapasztalatokat szerezhetünk arról, hogy mi esik jól, szánk és nyelvünk nincs arrafelé.


Amíg az egoja többet ér, mint az élvezeted, addig nem várható változás. Remélem, nem marad ennyiben a dolog.

2021. szept. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
100%

Én a 13 as, Mrcock- kal értek egyet.

Az a férfi aki valóban imád nyalni, és nem csak mondogatja, az tud is.

Én most sajnos társ nélkül vagyok, ezért a netről különféle oldalakról, /van úgy, hogy innen is/, szedek össze nyalatni kívánó hölgyeket.


Még eddig akinél voltam, illetve eljött hozzám, mindet sikerült a csúcsra juttatni.

Mindet. Pedig ezekkel nincs érzelmi kötődés, nincs személyes vonzalom, és mégis.

Persze az is igaz, hogy a nyalás a fétisem.

A másik meg az, hogy maga az adott helyzet.

Azt mondta az egyik hölgy, hogy ebben pont az az izgató, hogy elkapja egy idegen férfi, akit még soha nem látott, és kezelésbe veszi.

Ez egy izgató helyzet. Otthon meg minden olyan szokásos, unalmas, hétköznapi, ami nem okoz kellő felfokozottságot.


Most nemrég a nyáron, egy kutyasétáltató nőhöz mentem fől, a városligetnél.

Nem viccelek, kb 2 perc, és úgy telibe spriccelte az egész fejemet, hogy hajat kellett mosnom.

Imádni kell a puncuskát, és ez a titka az egész műveletnek.

2021. szept. 21. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
82%

Azok a hölgyek akiket nem tudnak,arra itt vagyok én

F50 pesti

2021. szept. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
85%

Na meg én, aki a 36 os választ írta.

Mi 50 es pasik, tudjuk mitől döglik a légy. Igaz?

Nem csak szerencsétlenkedve lefetyelünk mint a mai fiatalok. 😃😄🤪🤷‍♂️

2021. szept. 21. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
100%

Elmentjük a számotokat!

Azaz...


Hát majd itt írunk, hogy Houston, van egy kis gond...


(roppant életszerű:D)

2021. szept. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!