Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mást sem tud nyelvvel kielégít...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mást sem tud nyelvvel kielégíteni a pasija?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretjük egymást, de nem tud orálisan kielégíteni. Túl durván csinálja és ha szóváteszem még megsértődik, meg szuszog mint aki unja. Akkor ne csinálja ha unja...

2021. szept. 20. 12:37
1 2 3 4
 21/39 Mrcock ***** válasza:
87%

Ha valakit szeretnek akkor 100 % ban fontos hogy a szerelme is kielégüljön! Ne haragudjatok de férfiként tudom,hogy az olyan férfiak, akik nem törődnek a párjukkal az ágyban azok nem is szeretik igazán!

Gondolom tőletek azért egy jó szo..ás azért el van várva…

2021. szept. 20. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 A kérdező kommentje:
Persze
2021. szept. 20. 13:46
 23/39 Mrcock ***** válasza:
84%

Akkor egy önző faszival vagy együtt akit csak az érdekel hogy ellője a patront!

Ez van…

2021. szept. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 A kérdező kommentje:
Nyalna ő csak nem érti és fogadja el, hogy nem tud...
2021. szept. 20. 13:56
 25/39 anonim ***** válasza:
100%
Nyelvvel nem, de nyelvvel és ujjal igen. Eleinte én sem tudtam elmenni sehogy, de addig próbálkozott, amíg sikerült. Igaz, majdnem eltört már az ujja, meg derékig le volt zsibbadva az ember, de megoldotta. Azóta megy, ha nem is mindig (de ez az én lelki és elmeállapotom függvénye is, mennyire tudok kikapcsolni), de gyakran összejön.
2021. szept. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 A kérdező kommentje:
Volt olyan hogy az ujját is bevetette és mondtam neki hogy inkább hagyja a nyelvét és csak ujjal dolgozzon, de mondtam neki hogy ne hagyja abba és neki is már majd leszakadt a keze, de nem hagyta abba. Szóval azért csak szeret meg akarja hogy nekem is jó legyen, de elég önző is valóban.
2021. szept. 20. 14:10
 27/39 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mindenképpen fontos, hogy a férfi is szerezzen ebben sikerélményt. Nekem is volt olyan ex, aki duzzogott, mert nem tudta jól csinálni és személyes kudarcnak élte meg, hogy nem ügyes... Ex már hálistennek, mert ő sokmindenben ilyen volt, így viselkedett.


Igyál meg valamit, amitől ellazulsz, nekem az is beválik, hogy akkor kezdjük el, amikor rettentő fáradt vagyok és egyáltalán nem érdekel, hogy lesz-e orgazmusom, csak hogy aludhassak végre, mert olyankor a legkönnyebb nem rágörcsölni.

Hagyd, hogy próbálkozzon.

2021. szept. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 Mrcock ***** válasza:
88%

A legrosszabb dolog hogy megsértődik ahelyett hogy tanulna! Tudjátok a jó pap is holtig tanul..


Összetett dolog kényeztetni egy nőt de ha az ember odafigyel közben, az apró jelekre( megremegő lélegzet, nagyobb sóhaj stb..) hamar olvashatóvá válik a helyzet! Pl van olyan nő aki szereti ha lassan gyengéden kezdődik de a végére már azt ha erősen.. határozottan ..


Soha nincs 2 egyforma …

2021. szept. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
100%
Volt csajom akit 5 perc alatt orgazmusig tudtam nyalni, és volt akit nem lehetett nyalással kielégíteni, kézi csikló izgatás is minimum 20perc intenzív mozgás és akkor tudott elmenni, szóval ez függ a csajtól is nem csak a technikától.
2021. szept. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 Mrcock ***** válasza:
88%

Jogos.. de látod rászántál 20 percet…

Őszintén, piszok kevesen vagyunk akik erre képesek időt és energiát szentelni! Akiknek ez fontos… nem csak kapni, adni is

2021. szept. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!