Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mást sem tud nyelvvel kielégít...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mást sem tud nyelvvel kielégíteni a pasija?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretjük egymást, de nem tud orálisan kielégíteni. Túl durván csinálja és ha szóváteszem még megsértődik, meg szuszog mint aki unja. Akkor ne csinálja ha unja...

2021. szept. 20. 12:37
A kérdező szavazást indított:
Ki tud
Nem tud
44 szavazat
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
64%
Hat akkor ha nem esik jol, mondd meg neki
2021. szept. 20. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
100%
Nem az a gond hogy nem tud, hanem hogy nem is akar fejlődni, nem akar tanulni inkább duzzog mint egy kisfiú. Ez nem is fog változni.
2021. szept. 20. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
91%
Engem sem tud, hasonló problémával küzdök..
2021. szept. 20. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
100%
AZ én barátnőm meg nem is akarja máshogy csak nyalással , nagyon jó neki és elélvez többször is ettől. EZért mi keveset is dugunk.
2021. szept. 20. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
77%
Engem még egy pasinak sem sikerült így kielégítenie.
2021. szept. 20. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 A kérdező kommentje:
Mondom neki és tudja hogy nem esik jól, mindig kérem hogy ne tapadjon rá, de csak úgy csinálja és utána megsértődik, szuszog, durcázva nyal tovább és teljesen elmegy a kedvem az egésztől. Meg ha belemozgok akkor is mondja hogy hogy nyaljon ha mozgok... Ha ilyen kielégülésre vágyom, akkor magamnak oldom meg az ujjammal amikor egyedül vagyok.
2021. szept. 20. 12:53
 7/39 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagyon ítélkezőnek fog hangzani, de szerintem ha valaki tényleg szereti a párját akkor szinte mindennél fontosabb a párja boldogsága, aminek egy úgymond elég alapvető szintje az orális kielégítés.

Amennyiben korábbi trauma miatt nem akar orálozni, akkor meg kell beszélni ezt. A higiénia hiánya pedig persze kivétel

2021. szept. 20. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
61%

Nyelvvel engem eddig még egy férfi sem tudott kielégíteni, pedig szoktam szólni, hogy nem jó.

Úgy látszik nem jó nekem az az inger vagy nem tudom :)

2021. szept. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 A kérdező kommentje:
Nagyon is odafigyelek a tisztaságra és kapcsolatunk kezdetén azt állította hogy imád nyalni. A 7 évünk alatt egyszer még az első alkalommal sikerült kielégítenie nyelvvel, de azóta se és ez nagyon furcsa.
2021. szept. 20. 12:57
 10/39 anonim ***** válasza:
100%
Mert ennyire nem érdekli a te kielégülésed 🤷🏼‍♂️
2021. szept. 20. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!