Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mást sem tud nyelvvel kielégít...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mást sem tud nyelvvel kielégíteni a pasija?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretjük egymást, de nem tud orálisan kielégíteni. Túl durván csinálja és ha szóváteszem még megsértődik, meg szuszog mint aki unja. Akkor ne csinálja ha unja...

2021. szept. 20. 12:37
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
100%

Azért sikerült neki, mert akarta, hogy jó legyen neked, most csak túl akar rajta lenni!

Szóval sokszor csak az önzőségen múlik az egész!

F

2021. szept. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 A kérdező kommentje:
Akkor minek kezd hozzá? Nem tartok fegyvert a fejéhez hogy nyaljon ki
2021. szept. 20. 13:06
 13/39 Mrcock ***** válasza:
92%

Lányok, hölgyek…


Miért nem kerestek egy olyan faszit aki imád nyalni? Komolyan rossz olvasni hogy mennyi béna faszi van a világon….


Szuszog, megunja…. Stb…


Keressetek egy olyat aki még akkor is szopogatja a csiklótokat amikor már elmentetek…

2021. szept. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
100%

#13

Minden vágyam egy ilyen férfi de nem gondolom, hogy az a megoldás, hogy szakítok. Főleg csak azért, mert nem tud szegény nyalni. Hiába jövök össze egy szexistennel, ha az ágyon kívül nem bírom elviselni..:)

2021. szept. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom neki az az előjáték, hogy nyal egy picit, aztán bumm bele.
2021. szept. 20. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 A kérdező kommentje:
Ott a pont! Számból vette ki a szót az utolsó. Szeretem a párom, csak rosszul esik hogy nem tud kielégíteni a nyelvével.
2021. szept. 20. 13:12
 17/39 anonim ***** válasza:
100%

Elég önző sajnos a legtöbb férfi, főleg szex terén. Nem igazán érdekli őket a nők kielégülése. Nekem egy párom volt aki kielégített, de ő is elég ritkán.

Mostani meg tartózkodik az orális dolgoktól

2021. szept. 20. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
100%
Nézd nem mindenkinek megy, nem mindenki szereti, de egy biztos, ha szeret és fontos neki, hogy neked is jó legyen, akkor nincs más megoldás, csak leülni vele beszélgetni, elmondani, hogy szereted, sőt közben is! Igen olvastam, hogy ő ezen meg sértődik, de elkel neki magyarázni, hogy amit csinál az neked nem jó, lehet másnak jó, vagy ha pronóban ezt látta, hogy így kell akkor elmondani neki, hogy az nem jó így! Vegyétek kicsit játékosra, hogy segítesz neki, kövesse ujjad, gyengéden hogy hol jó, hol a legjobb, picit fogd a fejét, és mond neki amikor picit érzi kezed akkor nagyon gyengéden, mikor jobban nyomod lehet erősebben, és így tovább! Remélem nyitott lesz rá és így jobb lesz az orális szex, mert gondolom te is élvezettel adod neki!
2021. szept. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 A kérdező kommentje:
Tartózkodik? Akkor remélem nem várja el azt sem, hogy te csináld neki!?
2021. szept. 20. 13:22
 20/39 anonim ***** válasza:
100%

#19

Elvárni nem várja el, csak nekem ez valahogy alap, én szeretek adni, csak nyilván rossz ha nincs viszonozva

#17 voltam

2021. szept. 20. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!