Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem tud kielégíteni a barátom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tud kielégíteni a barátom nyelvvel?

Figyelt kérdés

Szóval, 1,5 éve vagyok együtt a barátommal és ő mivel a szülei Németországban élnek néha pár hétre elmegy hozzájuk, most épp nélkülem volt júliusban.

Ovis korom óta tornázok, elég magas szinten és rettentően hajlékony vagyok, sokak szerint ijesztő és gusztustalan mértékben, és egyedül unatkozva sok nyújtás után megpróbáltam kinyalni magam... Először nem nagyon ment de harmadjára sikerült és egy kis ujjazással el is élveztem, de nem sokszor tudom ezt csinálni mert fárasztó és még ilyen hajlékonyan is kényelmetlen.

Na de visszajött barátom egy hete és azóta kétszer is kinyalt, de egyik se volt jó, csak az izgat most hogy magamnak csináljam.

Mit csináljak hogy újra jó legyen vele is? Eddig imádtam de most hogy kinyaltam nagam már nem az igazi tőle.


2019. aug. 3. 02:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
78%
Nyald ki magad előtte, win-win.
2019. aug. 3. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
84%
Akkor nyaljátok egyszerre egyszerre a nyalnivalódat.
2019. aug. 3. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Rekedtre kefelnelek ha a csajom volnal

De csak mert hajlekony vagy!!!


Amugy probald megfejteni hogy a technikad volt e a jobb.. Ha rajottel mond meg neki, iranyitsd kicsit..

2019. aug. 3. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Az újdonság miatt. Amúgy igen, irányítsd. F.
2019. aug. 3. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el neki, hogy te hogyan csináltad magadnak, éy csinálja ugyanúgy ő is.
2019. aug. 3. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
91%
Ne csináld többet magadnak... Ez olyan, mint a sima maszturbáció nálam, hogy ha masztizok, akkor utána nehezebben megyek el a párommal, de ez nálam arra is igaz, hogy ha minél sűrűbben nyal ki, annál tovább tart, mire elmegyek, mert hozzászokok. Ha ritka, akkor viszont már nagyon kívánom, így gyorsabban elmegyek. De szerencsére ez nem baj nálunk, mert imád nyalni a párom, akár 1-1.5 órát is, hogy akár többször elélvezzek. Én is imádom, ha nyal. Win-win... ;)
2019. aug. 3. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
36%
Dugjon meg ne nyaljon
2019. aug. 3. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 érdeklődő35 ***** válasza:
87%
Jó lenne tudni , hogy magadnak jobban csinálod-e, ez esetben talán el tudod mondani, hogy csinálja jobban, vaaagy az a "perverzió" indít be nagyon, hogy te nyalod magad? Ez esetben hátha az is szgíteni, hogy valamivel izhibbé teszitek a nyalást? Pl egy vibrivel...
2019. aug. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
87%
Mi is 1 eve vagyunk egyutt.. de egyszer se tudott elvinni.. se szexnel se nyalaskor. Pedig iszonyatosan jo vele a szex es tenyleg imadom.. es nagyon passzolunk szexualisan is.. dehat en megjatszom az orgazmusokat ha ciki ha nem.. mert o nagyon eosszul elne meg ha tudna h nem tudott egyszer sem elvinni
2019. aug. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
58%

Annyira undorító, ha valaki megjátsza az orgazmust... Nyisd ki a szád, mondd el, hogy lenne jobb, próbálgassátok ki a segédeszközöket, játszadozz magaddal, stb stb. Ha meg végképp sehogy nem megy, fogadd el, hogy te azon kevesek közé tartozol, akiknek nem megy, és értesd meg a pároddal, hogy van ilyen, ami nem az ő hibája, egyszerűen ez van... Ha nem tudja ezt felfogni, akkor elég ostoba.

Sokáig azt hittem én is, hogy nem lehet orgazmusom pasi által, de csak a megfelelő ember türelme és ügyessége kellett hozzá... ;)

2019. aug. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!