Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem tud kielégíteni a barátom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tud kielégíteni a barátom nyelvvel?

Figyelt kérdés

Szóval, 1,5 éve vagyok együtt a barátommal és ő mivel a szülei Németországban élnek néha pár hétre elmegy hozzájuk, most épp nélkülem volt júliusban.

Ovis korom óta tornázok, elég magas szinten és rettentően hajlékony vagyok, sokak szerint ijesztő és gusztustalan mértékben, és egyedül unatkozva sok nyújtás után megpróbáltam kinyalni magam... Először nem nagyon ment de harmadjára sikerült és egy kis ujjazással el is élveztem, de nem sokszor tudom ezt csinálni mert fárasztó és még ilyen hajlékonyan is kényelmetlen.

Na de visszajött barátom egy hete és azóta kétszer is kinyalt, de egyik se volt jó, csak az izgat most hogy magamnak csináljam.

Mit csináljak hogy újra jó legyen vele is? Eddig imádtam de most hogy kinyaltam nagam már nem az igazi tőle.


2019. aug. 3. 02:51
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
#10 ki mondta hogy megjátszom? Megmondtam neki hogy most ebből nem lesz több, inkább dugjon meg az jobb, ennyi.
2019. aug. 4. 21:49
 12/12 anonim ***** válasza:

Használd az enyémet

F50 pesti

2021. szept. 21. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!