Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Végső soron én azért nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Végső soron én azért nem tetszettem soha igazán a férfiaknak, mert nincs nagy mellem és fenekem, tök mindegy, hogy szép arcom van és az alakom arányos és vékony?

Figyelt kérdés
Engem utcán se néznek meg. Mindig a bögyösebb barátnőimet bámulták meg, tök mindegy, hogy ezerszer szebb az arcom. Ezek szerint ennyit ér.

2021. aug. 21. 19:47
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Ha van embered, akkor mi a túrós tésztáért kellene még másnak is megnéznie téged? 1 hapsi nem elég?
2021. aug. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
0%

A problémát abban sejtem, hogy jellegtelen lehetsz! Egy nő maximálisan tisztában van az előnyös, ill. hátrányos tulajdonságaival. Meg fog változni a helyzeted, ha az előnyös tulajdonságaidra tereled a férfiak figyelmét mind az öltözködéseddel, mind a sminkeddel. Ha a hajad sem igénytelen, igazodik az arcod formájához, ill. nem viselkedsz visszataszítóan, vállalhatatlanul és emberek közé jársz, akkor figyeld meg, hogy rövid időn belül találsz magadnak férfit, még te válogathatsz közöttük.

54/ffi

2021. aug. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
35%

Ha ló nincs a kuttya is jóóó... :D


Amúgy te gondolod azt hogy annyira szép az arcod, vagy más is? ja nem néznek meg, akkor erre választ kaptunk. :D


Amúgy meg kép nélkül akarsz erre választ hogy igen is szép vagy? :D :D :D

2021. aug. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
68%
Felesleges még egyet "bele rúgni" egy olyan emberbe, akinek problémája van!
2021. aug. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Amúgy szánalmas a kérdésem, tudom.
2021. aug. 21. 21:17
 16/18 anonim ***** válasza:
67%

Azért nem néznek meg, mert süt rólad az önutálat és a pesszimizmus. Egy emberen nemtől függetlenül látszik, hogy hányadán áll magával, és aki olyan mint egy szürke egér, az iránt nem sokan fognak érdeklődni.

Magadon kellene dolgoznod előbb, mert amíg te ennyire nem szereted magad, más miért tenné?

Mondom ezt 49 kg-s nőként, akinek a melle nem tölti ki az A kosarat, de baromi sok pasinak tetszettem mindig, mert rendben van az önértékelésem

2021. aug. 21. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Az, hogy a médiában a kövér, bögyös nőket mutogatják nem jelent semmit.


A valóságban a vékony csajok mennek baromira, még ha kisebb is a seggük meg a mellük mint kardashiamnak, bőven többen rajonganak értük mint a bögyös, segges de húsos nőkért.

Azt pedig én is észrevettem, hogy általában a prolibbak mennek erre a típusú nőre. Egy tanulmány szerint a tanultabb emberek körében a kisebb mellű (vagy vékony) nők jobban mennek mint az a gettó stílus amit most nyomnak.

2021. aug. 22. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:

Gyakorold a mosolygást :)

A kedves, mosolygós nézés nagyon sokat dob egy nőn.

Ráadásul ha így teszel mások visszamosolyognak és ettől jól fogod magad érezni. Próbáld ki!

2021. aug. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!