Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tegyek ezek után? Csak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ezek után? Csak szakítsam meg vele a kapcsolatot? Rendőrséget felejtsem el?

Figyelt kérdés

Van egy férfi, akivel viszonylag friss volt a szexkapcsolatunk, 1 hónapja találkozgattunk. Mivel sokmindenre nyitott volt, amire én is, nagyon belelkesültem, hogy végre kirpóbálhatok vele pár olyan dolgot, amikben más régi partnerem nem volt benne. Ilyen volt a glory hole- os szex. Tudjátok van olyan, ahol egy lyuk van a falban és ott szophat a nő, meg van olyan, ahol felfekszik és a túloldalra csak a puncija lóg ki és így szexelni is lehet. Na és engem ez izgatott és benne is volt a partnerem is, elmentünk egy ilyen helyre. Nyilván voltak ott más vendégek is, de én csak a partneremmel akartam ezt kipróbálni értelemszerűen. Az, hogy odajöttek kíváncsiskodni mások, nem igazán zavart, volt aki csak jött aztán kicsit nézte és továbbment. Na de a lényeg, hogy szopásnál nem is volt gond, nagyon felizgultam, majd felfeküdtem úgy, hogy szexeljünk. Az még izgatóbb volt nekem, egész sokáig húztuk, játszott a farkával, volt hogy többször akár egy percre is kivette és hozzám se ért és nagyon izgató volt, hogy nem tudtam mi történik most, valószínűleg csak gyönyörködik a puncimban stb és el is élveztem azt hiszem 2x szex közben.

Aztán mikor végeztünk, megittunk egy italt, beszéltünk róla hogy milyen izgató volt stb, majd benyögte hogy volt ott egy pasi, akinek megengedte, hogy egy kicsit dugjon engem.. Először nevettem, azt hittem viccel, mert nem is éreztem semmi olyat, meg olyan abszurd volt, aztán kiderült hogy nem és annyira rosszul lettem, mint még szerintem soha. Hányingerem is lett és elkezdtem sírni. Ott nyilvánosan. Annyira lesokkolt ez az egész, nem tudom hogy képes valaki ezt tenni, mikor megbíztam benne. Ő azt mondta nem hitte hogy ennyire kiakadok, mert hogy sok extrém dolog izgat. Meg mondtam neki korábban, hogy tetszene, ha 2 pasival kirpóbálhatnám meg ilyesmi. Meg azt is mondta hogy őt nagyon felizgatta a látvány és hogy igényes volt a pasi, nyugodjak le, ha nem lett volna szimpatikus nem engedi oda és hogy nyilvàn gumiban csinálta. Én meg azóta undorodom magamtól, nem tudom mit tegyek. Nyilván nem akarok többet ezzel a pasival találkozni se, de olyan fájdalom van bennem, hogy közben meg is akarom bosszulni ezt. Rendőrségen is gondolkodtam, de biztos csak kinevettek volna meg elítélnek, hogy minek mentem ilyen helyre. Meg tuti bebizonyítani is lehetetlen egy ilyet. Fogalmam sincs mit csináljak vagy hogy fogok így valaha is szexelni ezek után


2021. aug. 4. 14:41
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
0%
LOL
2021. aug. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%
#9 nem a nyitottság és nem a swigner vezetett ide, hanem az hogy egy tróger, vadbarom f.szkalappal volt aki becsapta. Normál szexben is belefuthatsz olyanba aki sunyin kamerát telepít és felveszi, vagy erőlteti az anált, vagy leveszi a gumit titkokban stb. A tanulság az, hogy okosan kell választani.
2021. aug. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
50%

Tegyél úgy,mintha mégjobban kívánnád,és mondd neki,hogy új dolgot szeretnél kipróbálni vele!

Kötözd ki,készíts magad mellé egy üveg Erős Pistát,kezdd szopkodni,majd kb.1perc múlva mártsd bele az Erős Pistába.

A befejezést Rád bízom!

2021. aug. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
50%
#14 hihi mondjuk a csávó tényleg megérdemelné hogy azt mond neki hú de jó volt menjünk fülkézni megint, s amikor legközelebb átdugja orálra akkor egy adag Naga Jolikia, Carolina Reaper szósszal leöblögesd neki 😂
2021. aug. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 mantis religiosa ***** válasza:
68%
Vagy, ha már ismételt gloryhole-nál tartunk, cumiztasd le valami homár csókával, miközben veszed az egészet, aztán jöhet a közösségi média! 😄😄😄
2021. aug. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
38%

De most komolyan! Elmész egy swingerbe gloryhole-ra aminek az a lényege, hogy elvileg tudatlan, hogy ki van a másik oldalán, és amikor valójában is megtörténik, akkor kiakadsz. Vágom, hogy a sráccal mentél és az volt megbeszélve, hogy majd ti ketten... De full te generáltál egy pofont amibe beleszaladtál.

Vicc komolyan. Főleg az, hogy itt mennyire adják még alád a lovat.


Elmész a rendőrségre feljelenteni, hogy swingerben egy gloryhole szexben megdugtak.... Évszázad vicce...

Érdemesebb inkább magadba fordulni és megnézni, hogy miért van ez.

2021. aug. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
38%
A 16-os válaszolóval teljesen egyetértek. Kérdező ne haragudj,de Te mentél bele a leírásod alapján olyan helyzetekbe ami alapját képezte annak ami történt.
2021. aug. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%

#16-17 nem értek veletek egyet, az egy dolog hogy swigner, glory hole hely, vagy BDSM szeánsz, de attól még be KELL tartani az előzetesen megbeszélt szabályokat, nem jelent automatikus felhatalmazást "mindenre". Ha a kísérőjével az volt megbeszélve csak ő fogja a túloldalról meg... akkor nagyon inkorrekt volt hogy ezzel visszaélt.

Ha elmész egy svédasztalos étterembe, ahol a kísérőd azt mondja csukd be a szemed majd ő etet s olyan falatot tesz a szádba amiről tudja hogy utálod te is mérges lennél rá nem?

A glory példára lefordítva te mit szólnál hozzá ha azt mondaná a női partnered lógasd át a fülke túloldalára és majd ő lecummant, de amikor végeztetek akkor kiderül hogy amúgy egy szőrös meleg fickóval végeztette a "dolgot" a tudtod, beleegyezésed nélkül?

2021. aug. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
59%

16# vagyok


Glory hole-nak ez a lényege...

Arról nem írt, hogy nem szeretne mást. Egy hónapja ismerkedett a sráccal és ilyen helyre mennek... Ne haragudj, de mire számított? Hol van a határ, ha egy hónapos ismerkedés után swingerben vagyunk gloryhole-on? Ha ez izgatja a lányt joggal hihette a srác, hogy ez is belefér.


Nem moziban voltak na... Swingerben.


Ha bekötterem a szemem svédasztalnál ne csodálkozzak ha néha bacont kapok néha meg rántottát. Főleg ha engem izgat, ha bekötik a szemem.

2021. aug. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

#19 nem swingerben voltak hanem valószínűleg a Glory Caféban, de a dolog lényegét tekintve mindegy (mondjuk a GC is igen közel áll a swignerekhez, a lényeg ugyanaz, csak a hely kicsit más kialakítású mint a "klasszikus" swignerek).

Na ja bizalom... azt szoktam mindenkinek mondani ha nem ismerik az illetőt akkor ne páros belépővel menjenek mert közös öltözőszekrényt kapnak és nem fognak tudni leválni az illetőről. Ettől még nem kell x éves együttjárás ahhoz hogy swingerbe menjen az ember valakivel. Itt a helyzet az hogy nagyon csúnyán visszaéltek a bizalmával. Nem az volt megbeszélve, hogy bárki jöhet, hanem hogy csak a srác lesz az.

Igen, hol bacon, hol rántotta, de ha tudja a partnered utálod az ecetes hagymát akkor azt ne akarja a szádba adni.

2021. aug. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!