Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tegyek ezek után? Csak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ezek után? Csak szakítsam meg vele a kapcsolatot? Rendőrséget felejtsem el?

Figyelt kérdés

Van egy férfi, akivel viszonylag friss volt a szexkapcsolatunk, 1 hónapja találkozgattunk. Mivel sokmindenre nyitott volt, amire én is, nagyon belelkesültem, hogy végre kirpóbálhatok vele pár olyan dolgot, amikben más régi partnerem nem volt benne. Ilyen volt a glory hole- os szex. Tudjátok van olyan, ahol egy lyuk van a falban és ott szophat a nő, meg van olyan, ahol felfekszik és a túloldalra csak a puncija lóg ki és így szexelni is lehet. Na és engem ez izgatott és benne is volt a partnerem is, elmentünk egy ilyen helyre. Nyilván voltak ott más vendégek is, de én csak a partneremmel akartam ezt kipróbálni értelemszerűen. Az, hogy odajöttek kíváncsiskodni mások, nem igazán zavart, volt aki csak jött aztán kicsit nézte és továbbment. Na de a lényeg, hogy szopásnál nem is volt gond, nagyon felizgultam, majd felfeküdtem úgy, hogy szexeljünk. Az még izgatóbb volt nekem, egész sokáig húztuk, játszott a farkával, volt hogy többször akár egy percre is kivette és hozzám se ért és nagyon izgató volt, hogy nem tudtam mi történik most, valószínűleg csak gyönyörködik a puncimban stb és el is élveztem azt hiszem 2x szex közben.

Aztán mikor végeztünk, megittunk egy italt, beszéltünk róla hogy milyen izgató volt stb, majd benyögte hogy volt ott egy pasi, akinek megengedte, hogy egy kicsit dugjon engem.. Először nevettem, azt hittem viccel, mert nem is éreztem semmi olyat, meg olyan abszurd volt, aztán kiderült hogy nem és annyira rosszul lettem, mint még szerintem soha. Hányingerem is lett és elkezdtem sírni. Ott nyilvánosan. Annyira lesokkolt ez az egész, nem tudom hogy képes valaki ezt tenni, mikor megbíztam benne. Ő azt mondta nem hitte hogy ennyire kiakadok, mert hogy sok extrém dolog izgat. Meg mondtam neki korábban, hogy tetszene, ha 2 pasival kirpóbálhatnám meg ilyesmi. Meg azt is mondta hogy őt nagyon felizgatta a látvány és hogy igényes volt a pasi, nyugodjak le, ha nem lett volna szimpatikus nem engedi oda és hogy nyilvàn gumiban csinálta. Én meg azóta undorodom magamtól, nem tudom mit tegyek. Nyilván nem akarok többet ezzel a pasival találkozni se, de olyan fájdalom van bennem, hogy közben meg is akarom bosszulni ezt. Rendőrségen is gondolkodtam, de biztos csak kinevettek volna meg elítélnek, hogy minek mentem ilyen helyre. Meg tuti bebizonyítani is lehetetlen egy ilyet. Fogalmam sincs mit csináljak vagy hogy fogok így valaha is szexelni ezek után


2021. aug. 4. 14:41
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
22%

Ne haragudj, de vagy te nem érted a lényeget, vagy csak egyszerűen másként látjuk. Hamár a svéd asztalnál vagyunk, a bacon is meg az ecetes hagyma is pénisz. Én hoztamagam ebbe a helyzetbe, hogy beköttetem a szemem azért mert ez engem izgat.


Ha ez a sztori otthon történik meg úgy, hogy leitat vagy csak simán a sötétbe megdugatja a lakótárssal az persze más. De ide ő ment, ő ötlete volt, és a srác mivel a nő RÁUTALÓ MAGATARTÁSA miatt nem tudta a határokat meghatározni. De ez csak max 50%ban az ő hibája. Valószínű nem kötötték ki, hogy figyi mást semmi esetre sem. Ezért a szituáció adta magát.

Már amennyiben ez valós és nem kitalált történet.

2021. aug. 6. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%

#21 a ráutaló magatartás ennél a "sportnál" kevés, főleg hogy ha jól értem a nő taxatíve megmondta nem és nem is ez volt megbeszélve.

Okés, akkor maradjunk a másik példánál. Megbeszéled a csajjal, átlógatod és lecummant, de a végén látod hogy behívott egy szőrös dagadt meleg fickót és az répázott le. Azt mondanád, hogy mindegy mert a sz.pás az sz.pás?

2021. aug. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
42%
Nem örülnék neki, főként mert hetero vagyok. De öt perc alatt túltenném magam, mert magamnak kerestem a "bajt"...
2021. aug. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Hát ez qúva jó 🤣🤣 mit vártál ha tudtad mik vannak az ilyen helyeken és összejöveteleken?🤣 Tudtad hova mész a pasival,a tudatalattid vitt oda mert vágytál arra hogy egyszerre több kolbász is járjon benned,mondjuk én egy ilyen nőt simán hagytam volna mindegyiknek hogy megpakolják🤣🤣
febr. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
A szex kapcsolat vadidegennel mindig rizikós,egy hónapos ismerkedés -bár nem tudom mennyit találkoztatok,de bármennyit- nagyon kevés. Nem ismerted,belementél extrém dologba,gondolta hogy vevő vagy másra is. Nem tisztességes,de Te se voltál kellően megfontolt.
febr. 17. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!