Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tegyek ezek után? Csak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ezek után? Csak szakítsam meg vele a kapcsolatot? Rendőrséget felejtsem el?

Figyelt kérdés

Van egy férfi, akivel viszonylag friss volt a szexkapcsolatunk, 1 hónapja találkozgattunk. Mivel sokmindenre nyitott volt, amire én is, nagyon belelkesültem, hogy végre kirpóbálhatok vele pár olyan dolgot, amikben más régi partnerem nem volt benne. Ilyen volt a glory hole- os szex. Tudjátok van olyan, ahol egy lyuk van a falban és ott szophat a nő, meg van olyan, ahol felfekszik és a túloldalra csak a puncija lóg ki és így szexelni is lehet. Na és engem ez izgatott és benne is volt a partnerem is, elmentünk egy ilyen helyre. Nyilván voltak ott más vendégek is, de én csak a partneremmel akartam ezt kipróbálni értelemszerűen. Az, hogy odajöttek kíváncsiskodni mások, nem igazán zavart, volt aki csak jött aztán kicsit nézte és továbbment. Na de a lényeg, hogy szopásnál nem is volt gond, nagyon felizgultam, majd felfeküdtem úgy, hogy szexeljünk. Az még izgatóbb volt nekem, egész sokáig húztuk, játszott a farkával, volt hogy többször akár egy percre is kivette és hozzám se ért és nagyon izgató volt, hogy nem tudtam mi történik most, valószínűleg csak gyönyörködik a puncimban stb és el is élveztem azt hiszem 2x szex közben.

Aztán mikor végeztünk, megittunk egy italt, beszéltünk róla hogy milyen izgató volt stb, majd benyögte hogy volt ott egy pasi, akinek megengedte, hogy egy kicsit dugjon engem.. Először nevettem, azt hittem viccel, mert nem is éreztem semmi olyat, meg olyan abszurd volt, aztán kiderült hogy nem és annyira rosszul lettem, mint még szerintem soha. Hányingerem is lett és elkezdtem sírni. Ott nyilvánosan. Annyira lesokkolt ez az egész, nem tudom hogy képes valaki ezt tenni, mikor megbíztam benne. Ő azt mondta nem hitte hogy ennyire kiakadok, mert hogy sok extrém dolog izgat. Meg mondtam neki korábban, hogy tetszene, ha 2 pasival kirpóbálhatnám meg ilyesmi. Meg azt is mondta hogy őt nagyon felizgatta a látvány és hogy igényes volt a pasi, nyugodjak le, ha nem lett volna szimpatikus nem engedi oda és hogy nyilvàn gumiban csinálta. Én meg azóta undorodom magamtól, nem tudom mit tegyek. Nyilván nem akarok többet ezzel a pasival találkozni se, de olyan fájdalom van bennem, hogy közben meg is akarom bosszulni ezt. Rendőrségen is gondolkodtam, de biztos csak kinevettek volna meg elítélnek, hogy minek mentem ilyen helyre. Meg tuti bebizonyítani is lehetetlen egy ilyet. Fogalmam sincs mit csináljak vagy hogy fogok így valaha is szexelni ezek után


2021. aug. 4. 14:41
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
77%

Elég durván átb.szott a pasi, de bűncselekmény nem történt, mivel nem tiltakoztál. Azt fogják mondani hogy a te józan belátásod, ítélőképességed, döntési kompetenciáid alapján kellett volna a helyzetet megítélned.

Ezzel nem tudsz mit csinálni, a pasi egy idióta pötsfej volt aki cuckoldra vágyott csak éppen nem avatott be hanem csúnyán átvágott. Ettől a glory még jó hely :)

2021. aug. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sajnálom. Remélem túl jutsz azon, amit az a gyökér okozott Neked!
2021. aug. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
73%
Ez nem bűncselekmény, rendőrség nem tud vele mit tenni. Beszélj meg vele találkozót, kötözd ki és dugasd meg valakivel :D
2021. aug. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
86%

Rendőrségen nem mennél semmire, mivel "nem történt" erőszak.

Én a helyedben nemes egyszerűséggel törölném, tiltanám a pasit.


Ne hagyd, hogy bemagyarázza neked az igazát, ha nem erre hatalmaztad fel!! Más kezére játszott a tudtod nélkül!!

2021. aug. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
48%

Megértem a dühödet és persze elítélem a fiút, mert nem adtad beleegyezésed ebbe a dologba. De azt azért hozzá lehet tenni, hogy az egész helyzet dinamikája hozta ezt az egészet, amibe te is benne voltál, sőt a te ötleted volt. Én értem, hogy te nem erre fizettél be, de a helyzettől ez akkor sem volt idegen szituáció.


Gondolom ez egy swinger típusú helyen volt, ami mondjuk meg őszintén nem a prűdség helye. Én megértem, hogy de nem ez volt megbeszélve, de ő csak továbbgondolta a te fétiseid és őt izgatta. Szóval a felelőség a helyzetbe semmiképp nem csak a srácé, legalább annyira a tied is.

A helyzet kialakulásáért te is ugyan annyira felelős vagy. Mondom annak ellenére, hogy nem volt helyes amit a fiú tett.


Tudom, hogy ez neked annyira nem tetszik, nekem se tetszene. Az undort amit érzel, az nem a tett miatt érzed, mert ugye addig nem is érezted, amíg nem tudtál róla. Attól érzed, hogy egy intim dolog nem a te beleegyezéseddel történt. Tehát nem a cselekmény zavar, hanem a hozzá fűzött gondolataid.

2021. aug. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

Nem értek a joghoz, és nem tudom mi a helyzet ezekkel a glory-hole-okkal, de én azért elmennék a rendőrségre.

Ha az otthonom békéjében beköti a szemem, és aztán egy másik pasi dug meg, akkor az már biztos bűncselekmény, itt mi a különbség?

Tudom, nyilvános hely, de akkor is.

Bíztál benne, nem ez volt megbeszélbe.

Inkább nevessen ki a rendőr, ha úgy van, de én tuti megpróbálnám a feljelentést.

2021. aug. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

#5 tévúton jársz... nem a vágyai miatt van rossz érzése, hanem mert becsapták, kihasználták, visszaéltek a bizalmával, átb.ták mint sz.rt a palánkon.

#6 lehetetlen lesz bizonyítani, nincs meg a másik ember (nem is lesz), a fickó elmondásán kívül semmilyen bizonyíték nincs, ezért kár belemenni az egész procedúrába, pláne egy eléggé kétesélyesen megítélhető jogi helyzetben

2021. aug. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

Akaratod ellenére történt szóval van olyan bűncselekmény ami megáll, de sajnos ez így bizonyíthatatlan. A tettes egyébként nem is feltétlenül ő lenne, hanem az ismeretlen, aki meg lehetett tévedésben (ha biztosította róla hogy akarod és ott ez szokás).


Próbálj inkább pszichésen túllépni, a jog itt nem túl hatékony.

2021. aug. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Majd azt mondaná a rendőrségen,hogy csak viccelt,nem volt másik pasi,kíváncsi volt a reakciódra...Neked pedig többször fel kell idézned a történetet,ami csak felzaklat,de eredmény/következmény nem lesz. Tanulj belőle:idegennel,szexkapcsolat,nyitottság,swinger /gondolom az/ ide vezethet.
2021. aug. 4. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 mantis religiosa ***** válasza:
Keress valakit aki jól meggyepálja!
2021. aug. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!