Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ezután még lehet újra normális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezután még lehet újra normális a barátságunk?

Figyelt kérdés
Van egy srác akivel kb fel éve jó barátok vagyunk. Neki az elejétől tetszettem de megbeszéltuk hogy sosem fogunk lefekudni.... Nekem ő egyeltalán nem jön be férfikéntd, de tegnap sokat ittam es valahogy mégis belementem és lefekudtem vele... Annyira kínosan erzem most magam..
2021. júl. 11. 18:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
80%
Érezheted is magad kínosan.
2021. júl. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
82%
Fel is vette a telójával, annyira kiütötted magad, hogy még erre se tudtál figyelni...
2021. júl. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Azért magamnál voltam... Mindenre konkrétan emlékszem
2021. júl. 11. 18:36
 4/14 anonim ***** válasza:
64%

Jobban belegondolva ez mindkettőtöknek kínos :D

Ezért nem kellene éretlen gyernőtteknek inniuk.

2021. júl. 11. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
67%

Nem tudom milyen nyomi pasi lehet, aki lefektet egy olyan csajt, aki nem vonzódik hozzá.


Nekem így nem is menne...

A barátságotok ez után is lehet olyan, mint volt. Szerintem már egy ideje nem normális amúgy, de ez csak az én véleményem

2021. júl. 11. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem csupán feloldottad a gátlásaidat. Nem tudom, mi akadályozott eddig benne titeket, de ideje elgondolkodni róla.
2021. júl. 11. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy ha mind a ketten szinglik vagytok, és jó volt, akkor mi a baj? Szexeltetek egy jót, és kész. Az alkohol oldja a gátlásokat, ő rád hajtott, te hagytad.
2021. júl. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
65%

Megbeszéltétek azóta?

Legalább mindketten élveztétek?


Persze ha jó volt akkor nehogy összejöjj vele mert még lenéznek hogy egy olyan sráccal jársz aki nem jön ne neked férfiként (gondolom nem az a tipikus álompasi, neked pedig csak olyan fiúd lehet).


És még mindig nem tudjátok mi a célja a férfi-nő barátságnak

2021. júl. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
11%

Te ezek után még a barátja akarsz lenni?:D neked mi bajod van?

Világosan elmondtad neki anno, hogy nem akarsz tőle semmi többet, nem tetszik neked, erre mikor részeg vagy, kihasználja az alkalmat hogy megdugjon?... Szépen elköszönnék tőle egy életre kb. Te meg tanulj a hibáidból

N

2021. júl. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nekem volt hasonló, de szexig mondjuk nem jutottunk el (csak hagytam hogy megcsókoljon, és együtt aludtunk, közben eléggé hozzám dörgölte magát). Először nagyon kínos volt, aztán pár hónap múlva teljesen elfelejtettük.
2021. júl. 14. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!