Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ezután még lehet újra normális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezután még lehet újra normális a barátságunk?

Figyelt kérdés
Van egy srác akivel kb fel éve jó barátok vagyunk. Neki az elejétől tetszettem de megbeszéltuk hogy sosem fogunk lefekudni.... Nekem ő egyeltalán nem jön be férfikéntd, de tegnap sokat ittam es valahogy mégis belementem és lefekudtem vele... Annyira kínosan erzem most magam..
2021. júl. 11. 18:32
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
70%

Hogy nálatok lehet-e, azt nem tudom.

Nekem a legjobb baratom a szeretőm is volt (bár konkrétan a behatolásos szexig nem jutottunk el), aztán évekkel később kétszer is szexeltünk józanul, de ettől még ugyanúgy barátok vagyunk. Pont az a jó a fiú-lány barátságban, hogy lehet szexelni, ha az egyiknek szüksége van rá. De utána ugyanúgy jó barátok vagyunk, miért ne lennénk?

Csak beszéld meg vele, higy ő mit gondol az esetről.

Egyébként én részegen is csak azokkal fekszem le, akik józanul is tetszenek...

2021. júl. 14. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Lépj túl rajta. Ha a srác annyira nem tetszik, hogy tudtál mégis vele szexelni?
2021. júl. 15. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Jaj, hiszen "részeg volt". Az instant mentesíti minden alól.

Na megyek is, még le kell innom magam, hogy felelősségmentesen gázolhassak embereket a járdán.

2021. júl. 15. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
52%

Szerintem olyan nincs, hogy valaki iszik, de magánál van és ilyet tesz, de egyébként biztosan nem tenné meg. Cica, te ezzel csak áltatod magad. Eddig az eszed mondta, hogy ne tedd szét a lábad neki, de egyébként akartad te is. Most hogy a szádba élvezett meg gondod van vele? Ne legyen, a szex az szex, s nem is volt kínos ugye közben? Akkor mi a baj? Nem lesz több vele, akkor nem lesz. Ugyanúgy tudtok beszélgetni, ha a srác is megérti, hogy ennyi volt.

Ha nem teszi, akkor azon kell majd dolgoznod, hogy mi legyen.

2021. júl. 15. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!