Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mekkorának tippelitek az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mekkorának tippelitek az átlagos női fájdalommentes befogadóképességet ?

Figyelt kérdés
Őszintén szólva nekem a tapasztalataim messzemenően nem azok, hogy 15-17 centi már bárkinek is problémát okozna. Lehet én ismerem a centiket rosszul.

2021. jún. 1. 11:45
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
89%
csak nekem van az az érzésem, hogy itt minden második kommentelő kvázi még meztelen nőt sem látott az életében, semhogy olyan statisztikai adatokat elemeznének, mintha évente 100 puncit vizsgálnának kívül belül?
2021. jún. 1. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%
Max 16 cm-ig nem fáj nekik. Nekem 15/4.4 és néhányszor már ez is kellemetlen volt barátnőimnek, ha keményen benyomtam golyókig.
2021. jún. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az átlag ami kb mindenkinek jó, az a 15 centi. Pont jó, aranyközépút. Nekem eddig 17-18 volt kb a legnagyobb, nagyobb nem kéne, ez tökéletes. 20 felett már egyértelműen fájna. És az ujjazást én nem keverném bele, az nekem is max két ujj, ököl egyenesen kizárt.
2021. jún. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:
hát akkor lehet én mérem rosszul a sajátomét, de lazannyán el szokott merülni
2021. jún. 1. 17:57
 25/25 anonim ***** válasza:
Ez nagyban függ attól is hogy mennyire van a nő felizgulva. A punci annál jobban tágul és nedvesedik minél jobban fel van izgulva.Láttam már olyat, hogy egy nagyobb méretű cukkinit is lazán elnyelt a punci mikor ilyen állapotban volt.
2021. jún. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!