Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szüzesség elvesztése fájdalomm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szüzesség elvesztése fájdalommentesen?

Figyelt kérdés
Üdv. A helyzet a következő,a barátnőmmel már jó ideje együttvagyunk,igy lassan sorkerült a dologra. Neki én vagyok az első. Én persze voltam már lányokkal,viszont szűzzel még soha,ezért is gondoltam hozzátok fordulni,hátha vannak már tapasztaltok. Borzasztóan fáj neki. Remeg a lába,sir,ne soroljam. Már többször nekifutottunk,néha mindig egy kicsit jobb,másszor a legkisebb érintés is fáj neki. Teljesen bele sem férek,mondjuk ugy félig.Tudnátok esetleg tanácsot adni? Nem szeretném megölni,rossz nézni ahogy szenved :D Látszik rajta hogy akarja,meg törekszik,de ez igy nem pálya,ha közben végig szenved. 20 F 18 L

2016. júl. 12. 12:25
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Általában az első nem kellemes a lánynak. De van aki megsem érzi. 22 N
2016. júl. 12. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Átszakításnál ne játsz vele, hanem egy határozott mozdulattal.


Előtte izgasd, lazítsd el...


Ilyen esetben, akár lehet, hogy órán túl is kényeztetned kellene előtte.


23/F

2016. júl. 12. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Viszont itt nem csak az elsőről van szó,harmadik,negyedik alkalomkor is ugyanugy faj neki.Vérezni nem vérzett,bár tudom hogy az nem feltétlenül jelent semmit,de lehet be sem tudok menni annyira,hogy vérezzen,vagy fogalmam sincs.
2016. júl. 12. 12:28
 4/19 A kérdező kommentje:
es köszönöm a gyors valaszokat,megy a zöld kéz
2016. júl. 12. 12:28
 5/19 anonim ***** válasza:
Most lehet hogy hülyén hangzik.. De egy határozott mozdulat kell... Fájni fog de jobb mintha kis léptekkel kínzod... Az első néhány alkalommal úgy se lesz leányálom.. Ha fel van izgulva nedves meg minden akkor is fog egy kicsit fájni... 22 N
2016. júl. 12. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Probald meg nyugtatni. Bar ez olyan mint a sebtapasz leszedese. Ha lassan csinalod nagyon faj es hosszan. Ha hirtelen akkor lehet hogy faj de hamarabb tul vagytok rajta es utana mar jo lesz...

De ha mar bent vagy ne huzd ki. Jussatok el odaig hogy mar jo erzes lesz neki. :)

2016. júl. 12. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Hát figyelj. Probald meg nyugtatni, hogy nyugalom semmi baj nem lesz. Meg te is szereted ot o is szeret teged es nem lesz semmi baj. Vagy hogy: Az elejen lehet hogy egy picit faj, de utana jo lesz. Probald meg szep lassan. Aztan ha erzed hogy nyugodtabb akkor hatolj be hirtelen. Az elso par alkalom nem lesz olyan paradicsomi erzes de utana mar jo lesz. ;)
2016. júl. 12. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Volt eleg elojatek?ujjad befer?Sikosito esetleg? Jo hosszu elojatek utan kell megprobalni.
2016. júl. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek. 8as,igen,a közepső ujjam belemegy egeszen,az nem faj neki. persze hogy volt,sikosito is . csakhat az ujjam kevés benne,marmint a peniszhez kepest(kb 17-17,5.). 2 mondjuk már nem is fér bele mert fáj neki.
2016. júl. 12. 12:46
 10/19 anonim ***** válasza:
Szerintem azért készíst fel hogy "most egy határozott mozdulattal beléd nyomo a péniszem,lehet hogy kicsit fájni fog de utána jobb lesz" mert akkor tudja hogy mire számíthat.
2016. júl. 12. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!