Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szüzesség elvesztése fájdalomm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szüzesség elvesztése fájdalommentesen?

Figyelt kérdés
Üdv. A helyzet a következő,a barátnőmmel már jó ideje együttvagyunk,igy lassan sorkerült a dologra. Neki én vagyok az első. Én persze voltam már lányokkal,viszont szűzzel még soha,ezért is gondoltam hozzátok fordulni,hátha vannak már tapasztaltok. Borzasztóan fáj neki. Remeg a lába,sir,ne soroljam. Már többször nekifutottunk,néha mindig egy kicsit jobb,másszor a legkisebb érintés is fáj neki. Teljesen bele sem férek,mondjuk ugy félig.Tudnátok esetleg tanácsot adni? Nem szeretném megölni,rossz nézni ahogy szenved :D Látszik rajta hogy akarja,meg törekszik,de ez igy nem pálya,ha közben végig szenved. 20 F 18 L

2016. júl. 12. 12:25
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
72%
Ne legyen ideje agyalni. Nyald ki alaposan, majd ölelkezzetek, smároljatok úgy, hogy rajta fekszel és amikor érzed, hogy csurom nedves, akkor csusszanj belé hirtelen, de nem erősen. Fel fog visítani, párnát vagy kezet kászítsetek a szája elé. Jobb, ha nem számít rá, minthogy szuszakolod a farkadat és annál jobban szenved. Miután becsusszantál, és felnyög a fájdalomtól, állj meg benne és tapasztaljátok ki, milyen nagyságű, intenzitású mozgás az, ami a legkevésbé fájdalmas.
2016. júl. 12. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Ertem. Köszönöm a valaszaitokat megegyszer
2016. júl. 12. 13:04
 13/19 anonim ***** válasza:

Azért ha félig be tudod tolni, akkor ott elméletileg már nem lehet meg a szűzhártya. Vagy rosszul gondolom? Érzed, hogy ott feszül?

Mi is hasonlóan kínlódtunk anno. Nálunk az volt a gond,hogy nekem van egy görbület a hüvelyemben, így behatolás után irányt kell váltani, mert nem megy egyenesen csak 5-6 centit. Miután erre rájöttünk,már nem volt semmi probléma:)

2016. júl. 12. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Én lány vagyok, és valami olyat írok, amit az előttem lévő válaszolók másképp gondolnak.

Extra szűk vagyok. Nincs olyan aktus a barátommal, hogy az elején, ne érezzem azt a feszítő érzést. Ha eléggé nedves vagyok, akkor nem fáj, csak feszít.

A barátnőd nincs eléggé beindulva. Próbáld meg az egész dolgot szenvedélyessé tenni, hogy istennőnek érezze magát, mert akkor talán jobban benedvesedik, és vastagabb rétegnyi SAJÁT nedvességgel sokkal jobb az egész. Ne hatolj bele gyorsan, inkább lassan, de kicsi mozdulatokkal kezdj el mozogni benne, amint befelé hatolsz. Adj neki időt, néha kicsit vedd ki, hogy a nedvesség kifelé is jobban áramoljon, aztán megint apróbb mozdulatokkal hatolj befelé. Az én barátom is így csinálja, és így nekem sem rossz. 19L

2016. júl. 12. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Esetleg egy kis alkohol, hogy ellazuljon, szerintem csak görcsös ... Vagy csinálja előbb egy kisebb farkúval ...
2016. júl. 12. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
szerintem kotozd ki, és indulj el felülről, puszild, csokold, ahol akarsz alj meg több idore, akar tejszínt vagy valami mást egyel róla. es ha oda ersz, ne tegyél semmit, menj most alulról felfelé, maszirozd simogasd szeresd. es ha most újra odaértek, szépen lassan eloszor korulotte puszilgassad, nyalogasd, simogasd, és mikor már látod, hogy majdnem sír, hogy elegitsd már ki, na akkor tedd be a nyelved, aztan egy majd egyre több újjat. es ha már a pénisz méretének megfelelő újak bementek, és csak feszül, kellemetlen, és nem fáj, akkor próbáld meg betenni. nincs még testileg felkészülve, véletlen se eroltesstek, még akkora sérelme lessz, hogy egy életre elmegy a kedve tőle. légy türelmes, megértő, nyugtsad meg, ne aggódjon, vigyazol rá. az a baj, hogy nem tud ellazulni, vagy hasonló, vagy neked tul nagy,hozza képest.
2016. júl. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Sztem is maradjatok meg a" kezimunkanal",ha tobb ujj sem faj mar, akkor probald ujra. Mert kulonben szegenyben a fajdalom fog rogzulni es meg nehezebb lesz neki ellazulni majd.
2016. júl. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek. :) bár a vélemények igen eltérőek,majd valahogy megtalalom az arany közeputat :D
2016. júl. 12. 15:34
 19/19 anonim ***** válasza:
Esetleg többször kielégíthetnéd szájjal. Utána szerintem könnyebben menne neki az ellazulás. Illetve az odadöfős megoldást én sem javasolnám. Szépen óvatosan és nem lesz gond.
2016. júl. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!