Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mekkorának tippelitek az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mekkorának tippelitek az átlagos női fájdalommentes befogadóképességet ?

Figyelt kérdés
Őszintén szólva nekem a tapasztalataim messzemenően nem azok, hogy 15-17 centi már bárkinek is problémát okozna. Lehet én ismerem a centiket rosszul.

2021. jún. 1. 11:45
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%
Annyira hülye vagy, hogy egyből leáltalánosítasz minden nőt. Aki különbözik attól amit te tapasztaltál mind hazug, nyilván. Biztos nem ismerik úgy magukat, mint egy ismeretlen gyks.
2021. jún. 1. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:

# 11

te nem szoktál általánosítani ? ha valamit tapasztalsz sorozatosan, akkor te nem vonsz le belőle egy konzekvenciát ? Ha nem, akkor ezesetben nem tudom melyikőnk a hülye.

2021. jún. 1. 12:28
 13/25 anonim ***** válasza:
91%

A maximális befogadóképessége a vaginának nem egyenlő a maximális élvezettel (mert egyébként minden nő élvezné a szülést akár).


A maximális élvezet eltérő (te inkább erre vagy kiváncsi). A mélység és tágulás függvényében lehet statisztikát csinálni, viszont az élvezetet nagyon bonyolult dolgok szabják meg, amelyeket nem lehet számokkal kifejezni, így átlag sem vonható belőle.

2021. jún. 1. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
60%
Attól is függ mennyire van a nő már kitágítva, szült-e már és hányszor stb.. Van az a régi mondás, hogy az első gyerekkel még sokat kell nyomni, de a második már kipottyan könnyedén. A mai lányok már nagyon korán elkezdenek intenzív nemi életet élni úgy 13-14 évesen vagy még korábban és 20 éves korukra már úgy ki lesznek tágulva, hogy 20cm alatt alig éreznek majd valamit.
2021. jún. 1. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%
14 # ez hülyeség 16 éves lány volt a legtágabb életemben.
2021. jún. 1. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
A szülést nem hoznám be ide, mert ott azért elég komoly hormonlöketek vannak, oxytocin és társai többek között ezért undorító, amikor férfiakkal próbálják lemodellezni egy szülés által nyújtott fájdalmakat elektródák "segítségével". Ami nem fáj nekik és többlethossz, az feltételezhetjük negatívnak semmiféleképpen nem negatív, maximum nem kifejezetten pozitív, így a leghosszabb fájdalommentes behatolást így egyenértékűnek tekintem a legnagyob élvezettel is. nyilván azonos keménységű falloszt feltételezve, abszolút csak a hosszúság faktor változtatásával
2021. jún. 1. 12:42
 17/25 anonim ***** válasza:
49%

15-17 centi?

Mert neked vagy ilyen vagy olyan nagy???

2021. jún. 1. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
49%
Azt mondják a nők, amikor meglatják huu ez nem fér be. Jó előjáték, nyalás után még nem volt gond. F
2021. jún. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%
16 cm feletti méret nekem már fájdalmat tud okozni
2021. jún. 1. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
nincsenek akkora orbitalis kulonbsegek meretek kozott, a legvastagabb farkak olyan 5.5 cm atmerojuek, afelett gyakorlatilag nem letezik, az meg bemegy nekik
2021. jún. 1. 12:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!