Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők, akik élvezik az anált:...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, akik élvezik az anált: nektek teljesen fájdalommentes?

Figyelt kérdés

Azoktól a nőktől, akik saját bevallásuk szerint élvezik az anált kérdezném, hogy számotokra az anális együttlét semmilyen kényelmetlenséggel, fájdalommal nem jár?


Esetleg van, hogy éreztek némi fájdalmat, mondjuk behatoláskor, az elején, vagy utána, de összességében annyi kéjt jelent számotokra, hogy cserébe bevállaljátok?


Olyan nők véleménye érdekelne, akik maguk élvezete miatt análoznak, tehát nem csak a belemennek adologba, hanem kifejezetten élvezik is: lehet ez teljesen fájdalommentes?



2019. máj. 11. 15:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
igen, lehet fájdalommentes
2019. máj. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Abszolút az, ha fájna, nem is csinálnám.
2019. máj. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Elejen kicsit faj de utana mar elvezetes
2019. máj. 11. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Az elején kellemetlen de utána egyáltalán nem.
2019. máj. 11. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Èn a legelejétől élvezem. Talán túlzottan is. Magamnak is szoktam csinàlni. A pici fájdalmat meg direkt szeretem.
2019. máj. 11. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
80%
partnertől függ, mennyire tapasztal és óvatos, elején fáj kicsit, de ha már belejövünk, csak úgy csináljuk
2019. máj. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
59%

Talán az elején kicsit fáj. Ha fáj kiveszi és kezdjük elölről. De én pont az első behatolást szeretem a legjobban. Mamorito érzés. Orgazmusom is egészen más , jobban szeretem azt az elvezest mint a simát.

Ha csak egyiket valaszthatnam akkor biztos a pospit választanám a puncival szemben.

2019. máj. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
89%

Ezt olvasd el!


[link]

2019. máj. 12. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!