Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fájdalommentes szex nagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fájdalommentes szex nagy péniszű férfivel? Tudnátok tanácsot adni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Egy ismerősömmel randizni kezdtünk és minden jól alakult... ameddig a testiség be nem lépett a kapcsolatba.


Tudom, hogy ezt általában a jó dolgok közé sorolják de mikor szexre került volna a sor, megláttam, hogy nagyon nagy a pénisze (hossz is és átmérő is).

Én elég szűk vagyok, eddig kevés férfival volt szexuális kapcsolatom, mindegyiknek kb átlagos mérete volt, nekem pont megfelelt.


Egyelőre orálnál maradtunk, mert őszintén egy kicsit soknak találtam ezt elsőre, ráadásul én elég szűk is vagyok.


Mindenkit kérdezek, akár neki nagyok a méretei, akár a párjának van nagy: ezt tényleg meg lehet oldani fájdalom nélkül? Tudom sok előjáték stb de minden pózban működik fájdalommentesen a szex? Soha nem mehet csak ilyen durr bele spontán módon? Van valami tanácsotok?


A férfit, akiről szó van nagyon kedvelem, de tényleg parázok. Komoly a kérdés, próbáljatok kérlek komolyan válaszolni.


25N



2016. jan. 5. 19:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
34%
Csak a józan ész alapján: felejtsd el!
2016. jan. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
33%
Próbáljátok ki a másik lyukba, hátha ott nem fáj annyira, mint popsiba. :)
2016. jan. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszi, esetleg komoly választ is? Valami gyakorlati tapasztalatnak örülnék, ha mesélnétek
2016. jan. 5. 20:03
 4/12 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:

Kéne tudnod, hogy hosszban te mekkora vagy hozzá képest. Előfordulhat, hogy ha tövig tolja eléri a méhszájad, szóval elfelejtheted a fenékhez csapódó érzéses dugást. Kivéve, ha nem a méhszájfájdalom a fétised. Azok a pózok, ahol nem fér hozzád, azokban tudtok brillírozni. Szóval semmi nyakba láb, meg kutya.


A tágulással meg mit tudsz tenni? Idő kell, szóval a durr bele is felejtős.

2016. jan. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
73%

" csak ilyen durr bele spontán módon?"

Nem.


De ha szülsz, javulni fog valamelyest a helyzet.

2016. jan. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Ah akkor kiesik pár jó póz...köszi a tippeket, nincs gondom az irányítással, akkor megpróbálom úgy, hátha sikeres lesz...
2016. jan. 5. 20:16
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk ugyanez a helyzet. Én szűk vagyok, főleg ha előtte egyszer elment, a barátomnak meg nagy. Nekem annyiban van szerencsém, hogy élvezem, ha a méhszájamat éri, de a legtöbb lánynak ez gondot okoz, így valószínű, hogy a tövig be az kiesik, és a durrbele is. Egy idő után bizonyos szinten idomulsz, de pl. minden egyes együttlét után ki vagyok dörzsölve, pedig síkosítózunk, és szex közben egyáltalán nem fáj.

Sokat segít, ha előzőleg kitágít és sok síkosítót használtok. Csak a magam tapasztalatából beszélve, fél percnél többe így sem kerül a behatolás és a fájdalom minimális. Egy masszazs is segíthet, hogy jobban ellazulj. Ha görcsölsz rajta, az csak plusz fájdalmat okoz.

A pózt pedig nektek kitapasztalnotok, nekem semmivel nem volt problémám, de tudom, hogy a párom exeinek igen.

2016. jan. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszi a beszámolót, sokat segítettél. Eddig még nem kellett síkosítót használnom, de akkor most megpróbálom azt is :)
2016. jan. 5. 20:42
 9/12 anonim ***** válasza:
86%

Először én is megrémültem a párom méreteitől. Szerencsére gyengéd volt és óvatos, nem akart egyből döngetni, odafigyelt arra, hogy nekem mikortól fáj. Lassanként vezette fel a dolgokat, és később, mikor már belejöttünk, lehetett kicsit gyorsítani.


A hosszán sikerült kicsit javítan, felhizlaltam szerencsétlent a sok finom sütimmel, így az a fájdalmas pár centi, az most eltűnt egy kis pocak alatt, már lehet vadulni :D Sajnos vagy nem sajnos már nekikezdett a fogyózásnak, félek tőle, hogy a hosszúsággal ismét gondjaink lesznek. De ez ügyben tényleg jó megoldás, ha olyan pozitúrákat választatok, ahol te határozod meg a behatolás mélységét (lovagló pl), vagy ha egyéb módokon szeretnétek, akkor meg neki kell egy kicsit jobban odafigyelnie, hogy ne okozzon fájdalmat.

A vastagságához meg az elmúlt években hozzászoktam, idomultam én is hozzá. Korábban volt kis péniszű pasival is dolgom (vastagságra értve, leginkább), az sem volt probléma, most viszont már félnék, hogy gondot okozna, ha át kellene állni erről. Szerintem ez idővel neked is összejönne, nekem pár hónap mindennapos szex után már szinte teljesen gond nélkül ment minden aktus. Előjáték persze kell, de az ceruzaelem méreteknél is kellene, szóval nálunk nincs különösebb előkészület.

2016. jan. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszi! Jó hallani a pozitív tapasztalatokat :)
2016. jan. 5. 21:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!