Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fájdalommentes szex nagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fájdalommentes szex nagy péniszű férfivel? Tudnátok tanácsot adni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Egy ismerősömmel randizni kezdtünk és minden jól alakult... ameddig a testiség be nem lépett a kapcsolatba.


Tudom, hogy ezt általában a jó dolgok közé sorolják de mikor szexre került volna a sor, megláttam, hogy nagyon nagy a pénisze (hossz is és átmérő is).

Én elég szűk vagyok, eddig kevés férfival volt szexuális kapcsolatom, mindegyiknek kb átlagos mérete volt, nekem pont megfelelt.


Egyelőre orálnál maradtunk, mert őszintén egy kicsit soknak találtam ezt elsőre, ráadásul én elég szűk is vagyok.


Mindenkit kérdezek, akár neki nagyok a méretei, akár a párjának van nagy: ezt tényleg meg lehet oldani fájdalom nélkül? Tudom sok előjáték stb de minden pózban működik fájdalommentesen a szex? Soha nem mehet csak ilyen durr bele spontán módon? Van valami tanácsotok?


A férfit, akiről szó van nagyon kedvelem, de tényleg parázok. Komoly a kérdés, próbáljatok kérlek komolyan válaszolni.


25N



2016. jan. 5. 19:57
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt ugyancsak extra méretű (hossz, de főleg vastagság) szexpartnerem, és nem a türelmes fajtából. Amikor először együtt voltunk, olyan hirtelen tolta be, hogy szólni se volt alkalmam, de valami elképesztően ügyesen bánt a szerkezettel, és közben volt gyengéd. Mondjuk az a fajta férfi, akire ha ránéz a nő, attól a combján folyik a kéjnedv, szóval sokat nem kellett izgatnia.

Érdekes módon nekem a kutyapóz volt a legkevésbé fájdalmas, valahogy olyan "beesési szöget" talált meg vele, ami pont jó volt. De egyébként nem kell parázni. Hozzátágulsz, csak kell hozzá kis türelem.

2016. jan. 5. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
köszi, épp valami ilyesmiben reménykedtem :)
2016. jan. 5. 22:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!