Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mekkorának tippelitek az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mekkorának tippelitek az átlagos női fájdalommentes befogadóképességet ?

Figyelt kérdés
Őszintén szólva nekem a tapasztalataim messzemenően nem azok, hogy 15-17 centi már bárkinek is problémát okozna. Lehet én ismerem a centiket rosszul.

2021. jún. 1. 11:45
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Minden nő más.
2021. jún. 1. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
nem hiszem, hogy olyan hatalmas intervallumon mozogna ez a tavolsag ertek, huvelybemenet es mehszaj kozott :D persze lehetnek kulonbsegek, de az atlag ennek a feloldasara vonatkozott
2021. jún. 1. 11:54
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
az evolúció nem buta, ha az átlag farokméret mondjuk 15 centi európában, annak oka van és nem "kamuzik" néhány nő amikor azt mondják, hogy 17 centis már fáj nekik.
2021. jún. 1. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
40%
KB olyan 18 centiméter körül tippelem és legalább 4,5 vagy 5 centi vastag, ami jó az átlagos nőnek, aki azt írja hogy jó neki 13 is az hazudik.
2021. jún. 1. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
14-15 centi már simán eléri a méhszájat.
2021. jún. 1. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
hát nem tudom, én nem így tapasztaltam. én is a 4-es válaszolóval értek egyet, valahol olyan 18-20 centi körülre tenném a felizgult átlagos hüvely befogadóképességét, ráadásul habár nyilván nem nagy korreláció van, de a magasabb nőknek, feltételezem átlagosan minimálisan hosszabb is a hüvelye, és én 160 centi körüli lányokkal voltam mindig is.
2021. jún. 1. 12:05
 7/25 anonim ***** válasza:
78%
Sőt, nem is tudsz minden pózban teljesen odaférni, már azért is jó ha kicsit hosszabb, hogy még úgy is beérjen és a hüvely rendkívül tágulékony, némelyik nőnek az öklöd befér.
2021. jún. 1. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Na igen, ezzel abszolút egyetértek. Szeretem amikor írják, hogy 1 ujj fér be, kettő már csak nagy fájdalommal. Én úgy tapasztaltam 3-4 ujj kellő izgatással mindenkinek befér, és valóban az ököl sem egy lehetetlen küldetés sokaknál.
2021. jún. 1. 12:13
 9/25 anonim ***** válasza:
82%
Póztól is függ a dolog, az átlagméret 12-16 között a nők 99%-ának tökéletes ha ügyesen használják.
2021. jún. 1. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
21%
Szerintem a természet kib@szott a férfiakkal, nagy átlagban kis farokkal rendelkezünk, nők kielégítésére alkalmatlan, csak ha rásegít az ember kézzel vagy szájjal. Egyébként megértem valahol, praktikusabb egy kis pénisz a nadrágban és talán kíméletesebb egy nem kellően felizgult női testben.
2021. jún. 1. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!