Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi a véleményetek őszintén a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek őszintén a Tinderről és a Badooról? 24/L

Figyelt kérdés

90%-ban 18-21 éves lányok vannak, akik valószínűleg a gazdag jó pasit akarják.

Ehhez képest 90%-ban olyan pasik vannak fenn, akiknek ez az utolsó szalmaszál. Olyan mintha a mai világban mindenki keresne és senki se találna társat. Miért van ez?



2021. ápr. 10. 22:06
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
93%

a csajoknak paszott nagy elvarasai vannak, illetve valotlan kepet kapnak magukrol. olyan szintre bombazza fel az egojukat az ilyen tarskereso oldalak, hogy az mar nevetseges. a csajokra termeszetesen repul minden pasi, bombazzak uzikkel, igy azthiszik fu de jok, mert mennyi embernek kellenek.

van itt problema tobb oldalrol is

2021. ápr. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
100%

30+ korosztályt nézem. Vannak plasztik babák, vannak szexet keresők, vannak bevásárló listásak (mi mindent várnak el) és aztán 10-ből 1, de van normális. Egyszerűen addig kell nyomkodni, amíg nem az ilyenek jönnek.

Azt bevallom, hogy sok energiát igényel. Egy hét alatt kiégek benne.

2021. ápr. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
88%

Sok a szép lány?


Akkor regisztrálok majd...

2021. ápr. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
89%
Fos.
2021. ápr. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
91%

Két szóval tudnám jellemezni, ezek közül az egyik a rakás, a másik pedig a xar...


Egyes hozzászóló tömören összefoglalta tényszerűen a dolgokat.

2021. ápr. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
72%

Jó csajok akik a pénzes pasikat keresik? Regisztrálok már én is.

Amúgy könnyű őket ágyba vinni vagy előtte kérnek nav jövedelem igazolást is?

2021. ápr. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
61%

24 éves vagyok, 28-35 éves férfiakat nézek. 2 napja vagxok fent. Az a véleményem, hogy a legtöbben lelombozóak. Kondis kockahas képek, autóval pózolás vagy a fürdőszobában lő egy szar felbontású képet vagy olyan képe van ahol vállalhatatlan ruhában van (pl kicsi vagy túl nagy öltöny, kockás rövidujjú ing és társai). Legtöbben felpakolják az összes képet arról a 3 nyaralásról amin életükben voltak, hogx hatalmas utazónak vsgy extrémsport rajongónak tűnjenek. Bohócok komolyan mondom. Teljesen kiábrándultam. 50ből ha egyet jobbra húzok sokat mondtam, azt is csak hogy na ne legyek már ennyire válogatós basszus...

Siralmas. Aztán persze arról ne is beszéljek hogy az a kevés match se tud kommunikálni, udvarolni.

Mondom ezt úgy, hogy az alacsonyabb elvárásokra álltam be, mivel nem komolyat keresek csak fix szexpartnert. De még ezt a mércét se üti meg kb senki:D nevetséges

Lehet egyedül halok meg inkább

2021. ápr. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
73%
Azért remélem te tökéletes és bombanő vagy heteske, és nem külsőre valami lepusztult, elhízott malacképű nő :D
2021. ápr. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
91%

Heteske, kihagytad a hallal pózolókat. :D


A csajok ugyanezek pepitában:


Dubai-ban "nyaralós" képek

trópusokon nyaralós képek

Luxuskocsiban feszítős képek

Mobillal a fejüket kitakaró képek.

Dagadt nők csak szegycsonttól felfelé látszódnak.

Csak egy tájkép.

Csak a rohadt macskája a nőnek.

2021. ápr. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
100%
A 9-es nagyon jól összefoglalta felhozatalt, mintha én írtam volna :D
2021. ápr. 10. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!