Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi a véleményetek őszintén a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek őszintén a Tinderről és a Badooról? 24/L

Figyelt kérdés

90%-ban 18-21 éves lányok vannak, akik valószínűleg a gazdag jó pasit akarják.

Ehhez képest 90%-ban olyan pasik vannak fenn, akiknek ez az utolsó szalmaszál. Olyan mintha a mai világban mindenki keresne és senki se találna társat. Miért van ez?



2021. ápr. 10. 22:06
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
88%

Lol igen az is kva jo mikor egy 30 kilós hallal pózolnak:D


#8: nem vagyok tökéletes, de igényes vagyok és ez látszik a profilomon is. Ha esetleg félreértetted volna én kifejezetten nem a jóképű gazdag kockás hasú palikat keresem, hanem átlagos intelligens igényes pasit, de az nincs csak idióták meg bájgúnárok. Mellesleg én csinos nő vagyok, de ennek most semmi köze a véleményemhez a témában

Most kíváncsiságból a kérdésen felbuzdulva átállítottam a keresőt nőkre, hogy megnézzem milyen ott a felhozatal. Hát no komment:DDDD ugyanolyan az arány mint amit férfiakra írtam. Vagy igénytelen szar sminkben pózol, vagy idióta filterekkel, komolyanvehetetlen egyszerűen, akkor vannak a luxuskvák nyaralós fotókkal, kondiból, luxusautóból (vajon kinrk az autója lehet hehe) meg bikinis fotókkal, de látszik hogy 2 mondatot nem tudna leírni normálisan

Szóval elhiheted a női oldalt is lefikázom:)

#7

2021. ápr. 10. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
25%

Ilyen hülyeségekre aki feljár, ott nagy bajok vannak. Neked is kérdező, meg mindenkinek!


Túl nagyok az elvárások, mindenkinek mindenkivel szemben. Mindenki a legtökéletesebbet akarja magának, mert önzőek vagytok. Így ne csodalkozzatok se ti lányok, se ti fiúk, ha nem találjátok mega megfelelő partnert.


Társkeresőkön mindenki túloz, mindenki többnek akar látszani, mint ami. Ha a lányok meglátják a csillogást, mint a hangyák, úgy özönlenek azután anéhány pl anyagilag jól álló, vagy magabiztos helyes pasi után, de higyjétek el, főleg Te hetes, jó scajokban az ilyeneknek nincs hiánya! És kedves fiúk, mara gatyában elsültök, ha megláttok egy nő, a szia hogyvagytól nem vagytok kreativabbak mit vartok?


Én influencer vagyok, higgyjétek el , tudom mirol beszelek. Köszönöm, nem kerek privátokat!

2021. ápr. 10. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
68%
12 vagyok FIÚÚÚÚÚÚ
2021. ápr. 10. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
97%
influencer - higgyjétek. remelem nem magyar szotarat reklamozol
2021. ápr. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
96%
#12 én meg kamionsofőr vagyok az ets2-ben és bejártam egész európát
2021. ápr. 10. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
84%
#11: te engem keresel, csak én nem vagyok fent ilyen fosokon. 😂
2021. ápr. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
10%

14.-es hű egy szót nem tudok leírni! Még jó hogy Te tökéletes vagy és van időd másokkal foglalkozni. Ha Badoo-s kérdésekhez válaszokat írogatsz, azt gondolom agyban, testben, lélekben, életben, külsőben, belsőben, megjelenésben, igényességben, képekben (ugye ne sooljam tovább?) van még mit rendbe tenni! Foglalkozz a saját dolgoddal és nem, nem helyesírási szótárakat reklámozok, mert azt még az ilyen balekok sem vennék meg, mint Te!


Jó Badoo-zást Remélem sikerül becsajozni a helyesírási szótáraiddal! Idióta!

2021. ápr. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
96%
Elég lelombozó. Magamat olyan 7-re pontozom 10-ből, Szegeden élek, és még így is jó ha 2 vagy 3 matchem volt, abból is 1 k.rva, a többi meg ghostolt. Badoon jelenleg kemény 1 like-om van, azt se tudom ki az, és egyetlen like miatt nem fogok fizetni, hogy kiderüljön, ki az. Mondjuk nem adtam az egésznek sok reményt, úgyhogy nem is csalódtam nagyot. 35/F
2021. ápr. 10. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
96%

Elég szomorú hogy manapság ilyen emberek infuencerek mint a #12. Ezeket bálványozzák és követik. Csodálkozunk hogy ilyen idióták az emberek..

#7

2021. ápr. 10. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
82%
17: nyugi bro, rendben van az eletem minden teren, epp ezert tudom hozzaszolni ilyen temakhoz is. te mielott azthinned hogy influencer vagy, inkabb tanulj meg irni te szerencsetlen, nem csak az az egy szo volt hibas, csak az szurta legjobban a szemem😊
2021. ápr. 10. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!