Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi a véleményetek őszintén a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek őszintén a Tinderről és a Badooról? 24/L

Figyelt kérdés

90%-ban 18-21 éves lányok vannak, akik valószínűleg a gazdag jó pasit akarják.

Ehhez képest 90%-ban olyan pasik vannak fenn, akiknek ez az utolsó szalmaszál. Olyan mintha a mai világban mindenki keresne és senki se találna társat. Miért van ez?



2021. ápr. 10. 22:06
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
96%
"influenzás" = semmirekellő, semmihez nem értő, gagyi reklámszolgáltató. :D :D :D
2021. ápr. 10. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
59%

19! /7-es!


Tudod mi a szomorú? Az, ha megláttok egy jó pasit bevetitek magatokat én is napi rengeteg üzeneteket kapok bányarémektől :D De ha meg feltolod az arcod Badoo-ra akkor csodálkozol a színvonalon :D Miss Idióta!


Amúgy jó irigyek vagytok, éljétek tovább akkor az unalmas, badoo-s párkereső életeteket, sok sikert kívánok! Köszönöm a lepontozásokat is.


Kis emberek Kis problémái ezek a badoo-s dolgok...

2021. ápr. 10. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
13%
És még irigyek is vagyok! Borzasztó tulajdonság ez!
2021. ápr. 10. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
95%

#20: mikor olvastam ugyanez volt a gondolatom, csak én úgy ítéltem meg, hogy felesleges szóvátenni, mert látszik hogy nem a legélesebb kés a fiókban

#7

2021. ápr. 10. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
95%
21! Őszinte leszek, Én sem sok mindenhez értek :D
2021. ápr. 10. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
100%
latszik😀
2021. ápr. 10. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
96%

#22: ha elolvastad volna amit írtam korábbi válaszban, egyáltalán nem olyan pasikra utazok amiket te leírtál 2x is egymás után hibásan.

Bányarém se vagyok, eleve olyanokkal ismerkedek aki férfiben nem az én szintemen van külsőleg vagy hogy fogalmazzak hogy ne sértsek meg senkit. Szép lány vagyok és hidd el csomó ilyen díszf.sz talál be, de mivel emberileg 0-ák, nem érdekelnek. Inkább egy átlagos udvarias okos pasi, mint ezek. Ha emiatt irigy vagyok akkor legyek az:D

2021. ápr. 10. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
97%

Az a baj hogy a csajok kifejezetten az instagramon nyaraláskor mutogatható díszfaxokat keresik. vagy az eltartót, vagy semmit, csak instagram követőket, ego nyalatókat.


Én ugyan nem vagyok se pénzes se modellfiúka, így nyilván nem találtam fenn ezeken semmit. Nem is nagyon számítottam másra, inkább csak röhögni jártam már fel. vagy a budin ülve unaloműzőnek.. :D :D :D

2021. ápr. 10. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 1 év alatt volt több mint 100 matchem. 1 kezem meg tudnám számolni, hány lánnyal lehetett értelmesen beszélgetni. Sajnos a jó hardverhez ritkán jár jó szoftver...


Annyira sok tömeg csaj van fent, hogy néha az az érzésem ugyan azzal a csajjal beszélgetek.


Akik jól néznek ki, velük ritkán jön össze valami, akik meg nem olyan csinosak, azt hiszik csak játszok velük...


20/F

2021. ápr. 10. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
100%
2021, sajnos az emberek elfelejtik, hogy van egy offline világ is.
2021. ápr. 11. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!